Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 179 total)
  • Autor
    Posty
  • #1149
    Interdyktor
    Participant

    …wiem że troche nie w temacie, ale że jako młody jestem i nie wszystko widizałem mam wielką prośbę-podalibyście mi tytuły filmów które znacie, dotyczące nierównej walki człowieka z potężniejszym wrogiem, filmy w stylu; Jestem Legendą, Dog Soldiers, Wojna Światów, Władcy Ognia, 28 Dzień, Doomsday itp. Z góry wielkie dzięki.

    #1157
    Jasiu Ciast
    Member

    może 30 days to night albo Alien albo łowca snów

    #1158
    muciek
    Member

    Space Jam – Jordan vs. napakowane animki z kosmosu:D

    #1159
    Interdyktor
    Participant

    To już mam od dawna…hehehe. Kurde, na razie znam wszystkie z wymienionych…:(

    #1164
    Alicja
    Participant

    Hym… Battle Royale? 🙂 Ale raczej jedynka niż dwójka.

    #1165
    kamill
    Participant

    Dobra, ja mam od razu trzy:

    Pierwsze to produkcja zachodnia. Film (były tego przynajmniej 2 części) opowiadał o hojnie obdarzonym supermocami (jakieś latanie, podnoszenie samochodów itp) rodzeństwie kosmitów (?), które uciekało przed kimś/czymś przez całe USA/Kanadę/RFN/diabli wiedzą.

    Drugą pozycję wszyscy znają ale nikt nie umie przypomnieć mi tytułu. Czechosłowacki serial o ekipie z przyszłości, poszukującej chłopaczka, który wymyślił wzór na zmianę orbity Ziemi 🙂 Było jedzenie w tubkach, szklany sześcian robiący za superkomputer i jakiś dziadek-złota rączka, który rozkminił przybyszów a oni na końcu zabrali go ze sobą.

    Trzecia historia to albo też Czesi albo inne NRD – wszystko co pamiętam to to, że występował tam robot przysłany z kosmosu/przyszłości, który robił dziadki do orzechów (miał wymienną rękę z dłutami zamiast palców) i statki kosmiczne (?) ucharakteryzowane na trumny.

    #1281
    Sasquatch
    Member

    @ KAMIL czy to nie byl przypadkiem film "GOSCIE Z GALAKTYKI ARKANA"??

    [url]http://www.nostalgia.pl/mmedia/gosciearkana/goscie.wmv[/url]

    #1295
    kamill
    Participant

    Kurczę, to chyba nie to – albo zapomniałem na tyle dużo że mi się nie kojarzy.
    Ale za to znalazłem pozycję drugą – to Goście (Navštěvníci) – [url]http://www.youtube.com/watch?v=AXskqGbyDHY&feature=related[/url]

    #1565
    lobo
    Participant

    szukam filmu "Niewidzialny przyjaciel" na podstawie opowiadania Lema "Przyjaciel" prod. niemieckiej ktos ogladal?

    #1788
    hastur
    Member

    To dwie produkcje Disneya:Ucieczka Na Górę Czarownic i Ucieczka z Góry Czarownic ( częśc 1 w sobotę 28.06 na Polsacie)

    #1947
    Atue
    Participant

    Czy ktoś przypomina sobie teledysk z przełomu lat 80/90 na który składały się ujęcia z jakiejś gry platformowej? Kojarzy to ktoś?

    #1949
    Rif Starfire
    Participant

    Hmm, w czasach siermiężnego PRL-u widziałem film o jakiś dzieciakach (rodzeństwo? chłopczyk z dziewczynką), którzy przebywali w kuli (piłce?) czy czymś takim. Nie wiem czy to nawet nie była produkcja PL, ewentualnie jednego z zaprzyjaźnionych państw socjalistycznych. Zdaje się, że kończyło się tym, iż wydostali się na zewnątrz i zlądowali na brzegu rzeki w stylu Wisła w Wawie, bądź innym mieście 😐

    #1950

    to moglo byc "wielka, wieksza, najwieksza" czy jakos tak – takie jakby 3 przygody w czasach czarnobialego PRLu 😉

    #2044
    Ostatni
    Member

    Witam. Szukam tytułu serialu SF, produkcji prawdopodobnie usańskiej, który nadawano u nas w Polsce jakoś w drugiej połowie lat 90. To co pamiętam to:
    – Akcja rozgrywająca się na jakieś odległej, niezamieszkanej przez ludzi planecie.
    – Grupa kolonistów/rozbitków (?) po owej planecie podróżująca.
    – Dziwaczni kosmici (chyba gnieździli się pod ziemią i byli dla kolonisto-rozbitków głównym zagrożeniem), którzy wzbudzali w bohaterach głęboki niepokój swoją obecnością i zachowaniem.. A było one zaiste dziwne! Inkryminowani przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji stawali na jakimś wysokim, odległym wzgórzu i wpatrywali się jeno uporczywie w naszych bohaterów. A spojrzenia mieli zaprawdę przeszywające!

    Może ktoś mógłby mi pomóc. Ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

    #2045
    Atue
    Participant

    Ziemia 2 (Earth 2)?

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 179 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.