Zombieland

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Zombieland

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor
    Posty
  • #21083
    John J Adams
    Keymaster

    Ktoś oglądał pilota Zombieland, którego wydał z siebie Amazon? W swoim czasie czytałem entuzjastyczne recki scenariuszy paru pierwszych odcinków i dziwiłem się, że pilot nie zaowocował całym serialem. Uznałem to za kolejną debilną decyzję producencką, ale kiedy obejrzałem ten steamin’ pile o’shit uznałem, że była ona ze wszech miar słuszna.

    Pomijam, że aktorzy są kompletnie niepodobni do filmowych oryginałów, ale też same postacie dostały jakiegoś pokręcenia i np. taki Tallahassee został spłycony do kompletnego debila. Słuchając wymęczonych „dowcipów” oczyma duszy widzę sesję pisania scenariusza rodem z ostatniego sezonu Californication, a główny żart z powtarzaniem „vagina” przywodzi na myśl humor rodem ze Stars in Black (jeśli ktoś z Was miał nieszczęście obejrzeć dłuższe fragmenty dzieła życia Staszka M. zauważy w ogóle zbliżony poziom pomiędzy nim a serialem Zombieland). Ostatni raz taki komediowy upadek widziałem w serialu Akademia Policyjna.

    Ponieważ też serial był kręcony byle gdzie, nie mogli w nim nawet pokazać ikonicznego mostu 6th Str Bridge w LA – akcja niby dzieje się na nim, ale wygląda to jak wiadukt w Polsce. Po co więc w ogóle o nim wspominają?

    Pilot bez sensu, męczący, nieśmieszny, głupi, o niczym. Nie oglądać.

    #21147
    Badus
    Participant

    Nie, ale widziałem ostatni sezon Californication. To smutne jak z fajnie zapowiadającej się obyczajówki (pierwsza seria) zrobiono gówno o ruchaniu skierowane do gimnazjalistów.
    Koniec offtopu, po serial Zombieland nie sięgnę – film był w miarę spoko i nie chcę sobie go psuć jakimiś popłuczynami.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.