Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Ktokolwiek widzial!!! Ktokolwiek wie!!!

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 179 total)
  • Autor
    Posty
  • #3051
    Gordon
    Member

    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]

    @Gordon
    to zdaje się Spotkanie na Kasjopei

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=q1DZ9KhQ4Yk&eurl=[/url]

    [/quote]

    Dzięki Sasquatch, teraz mój sen będzie spokojniejszy 😉

    #3164
    yuti-ra
    Member

    Szukam info o filmie, był już zapowiadany na ZP, znajduje się w produkcji, nie pamiętam tytułu, obca planeta, pustynia, wielki księżyc na niebie, grupa space marine w oldskulowych zbrojach w stylu shock trooperów z SW wojny klonów, był jeszcze jakiś obcy, fotki miały fajny klimat a potem już nie było żadnej wzmianki o tej produkcji, z góry dziękuję:)

    #3166
    Davidoff
    Member

    Hunter Prey

    #3167
    yuti-ra
    Member

    Wielkie dzięki Davidoff, właśnie o to mi chodziło, jęśli pełnometraż tego pana będzie tak dobry jak jego krótkometrażówki to naprawdę jest na co czekać 🙂

    #3222
    Gordon
    Member

    No dobra, mam jeszcze jedną rzecz, która nie pozwala mi spać (oczywiście nie wtedy kiedy śpię bo wtedy nic mi nie przeszkadza :))
    Będzie trudniej bo to ksiązka B)
    Wariacja na temat Śpiącej Kólewny, a bohaterka funkcjonuje pod postacią paskudnej małej karlicy. Oczywiście na końcu za sprawą jakiegoś bohatera (księcia może) przemienia się w cud dziewicę. No i jest troszkę wątków pobocznych. Tytuł krótki, jak imię czy cuś.

    #3719
    pit_66
    Member

    Witam!
    meczy mnie pewien serial z czasow dziecinstwa, a bylo to tak: jakas dziewczyna idac/jadac do szkoly miala wypadek i z jakiejs ciezarowki wylaly sie na nia jakies odpady przec co zyskala jakies nadprzyrodzone umiejetnosci/moce, nie wiem jak to nazwac. Fabula toczyla sie potem w oparciu o te moce, ktos chcial ja poddac eksperymentom i takie tam. Serial lecial w tv w polowie lat 90, wiecej szczegolow niepamietam, moze ktos cos kojarzy? Bylbym wdzieczny;]

    #3720
    slepy51
    Member

    Sprawdź [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/The_Secret_World_of_Alex_Mack]The Secret World of Alex Mack[/URL] / [URL=http://www.imdb.com/title/tt0108921/]IMDb[/URL] / [URL=http://www.youtube.com/watch?v=BQsWHVqKxzM]YouTube[/URL]

    #3721
    pit_66
    Member

    nie wiem jak wy to robicie ale to ten serial:D nie sadzilem ze ktos to bedzie pamietal, wielkie dzieki;]

    #3871
    Delfin Oum
    Member

    Witam!

    Szukam filmu którego fragment widziałem kiedyś w TVP 2 i zapadł mi w pamięć. Fragment ten widziałem w takim cyklicznym programie, w którym grypka redaktorów omawiała najnowsze programy z danego tygodnia z kanałów satelitarnych. Między ich paplaniną puszczane były fragmenty filmów czy i programów np. modzie. Większość Polaków nie posiadała wtedy talerza więc nawet takie skrawki i urywki były atrakcyjne – program był na początku lat-90tych a może 89 rok? Po raz pierwszy Polacy zobaczyli w nim m.dz. Benny Hilla.
    A teraz o filmie.
    Kościół. Ślub. Ksiądz pyta pannę czy chce. Pada sakramentalne tak. Pyta pana młodego. Pada nie! Pannę bierze wkurw i trzaska w paszczę kolesia. Kolesiowi odpada głowa a ze środka korpusu tryska krew. Film z lat 80-tych. Może ktoś kojarzy?

    #4005
    lobo
    Participant

    pamietam tylko tytul programu o ktorym piszesz
    "Bliżej świata" dzieki niemu do dzisiaj mysle ze na wszystkich pokazach mody na swiecie puszczaja "Wonderful life"…

    #4223
    Godfucker
    Member

    Ave! Dobrzy ludzie weźcie powiedzcie mi jak nazywa się gra z automatów, w której można było grać 2 kolesiami i jedna babka (chyba-nie pamiętam), gra była w 3d i miała w piguły quick time eventów (pierwszy raz się z czymś takim spotkałem właśnie w tej gierce). Z bardziej szczegółowych informacji podam że grę można było skończyć na parę sposobów-można było wybierać którą drogą się pójdzie(albo misje się wybierało?) i można było bić gości taka dupną rybą (wiem jak to brzmi ale właśnie ten fakt najbardziej mi utkwił w pamięci). Aha i jeszcze jednym bossem była ośmiornica (albo jej macka) i na pewno jeden etap miał miejsce na statku. Aha i jest możliwe że przeciwników można było łamać albo coś-nie jestem tego pewien ale coś mi mówi że się dało. Fenkju na przyszłość zacni ludzie!:)

    #4224
    John J Adams
    Keymaster

    Nie mam zielonego pojęcia o czym mowa, ale wpisanie kilku słów kluczowych w Googla ujawniło takie coś: [url]http://www.youtube.com/watch?v=eHiCr0f7oWM[/url]

    Wygląda ciekawie, a ponieważ mam gdzieś Dreamcasta w szafie, to może obadam 🙂

    #4357
    Red
    Participant

    Był kiedyś taki film familijny (aktorski) o dzieciakach, które znalazły małe dinozaury i musiały je ochronić przed jakimiś ludźmi. Dinusie były animowane w stop-motion, a film był chyba wyprodukowany w latach 80-tych lub na początku 90-tych i miał chyba sequel. Pamiętam go jeszcze ze starej wypożyczalni video, do której chodziłem za dzieciaka.

    Mówi ten opis coś komuś ? :).

    #4358
    koalasmuck
    Member
    #4359
    Red
    Participant

    Dokładnie to, dzięki za link koalasmuck.:)

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 179 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.