Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 215 total)
  • Autor
    Posty
  • #1721
    John J Adams
    Keymaster

    Scenariusz Franka Darabonta online!!!

    Możemy już zassać i poczytać odrzucony przez Dżordża scenariusz Darabonta do IJ4. Po przeczytaniu już kilku pierwszych stron widać, że ogólne story właściwie się nie zmieniło, aczkolwiek poprowadzenie fabuły jest zgoła inne.

    Proszę nie zamieszczać linków do scenariusza, bo Dżordż bezlitośnie ściga. Można je łatwo znaleźć samemu wychodząc stąd:
    [url]http://www.aintitcool.com/node/37049[/url]

    #1722
    Sasquatch
    Member

    JJA to powinien byc NEWS na główną!! Chyba juz dżordż zadzialal bo namierzyc nie moge. Moze tak na priv?

    #1723
    John J Adams
    Keymaster

    Dam na główną jak przeczytam i zrecenzuję 🙂
    Mogę podpowiedzieć trzy literki: TPB.

    #1724
    Sasquatch
    Member

    Znalazlem dzialasjacy linki i mam. Poleciałem po lebkach szybko, ale to co przeczytalem jest zajebiste, ten scenariusz wyglad na b. dobre zwieczenie sagi. Klamre spinajaca 4 filmy a nie otwierajaca "nowa trylogie". I wiadomo dlaczego Dżordż nie byl zadowolony, to bylby film dla starszego widza, a nie dzieciakow wychowanych na NT SW.

    Nawet koniec sceny z lodowka, nie swistak siedzi i zawija w sreberko a zolnierze znajduja IJ, poprostu widac dopieszczenie scenek… Samo zakonczenie: gadka z Obcymi, przypomina bardziej klimatem LC czy zakonczenie RoA…

    Przeczytam dokladnie to sie wypowiem jak sie pojawi Recka. 🙂

    #1785
    horror
    Participant

    http://www.the-editing-room.com/indianajones4.html 😮

    a tu skrocona wersja scenariusza 🙂 , ktora polecam wszystkim ktorzy byli w kinie badz sie wybieraja do kina na ten film. ten film jest naprawde przasny. przeczytajcie i uwiezcie.

    enjoy 😀

    #1799
    Sasquatch
    Member

    Czytam sobie wlasnie, ze Indiana 4 przekroczyl dochod 700 milionów dolców, cos mi sie widzi ze wizja 5-czkistaje sie realna.

    #1801
    horror
    Participant

    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]
    Czytam sobie wlasnie, ze Indiana 4 przekroczyl dochod 700 milionów dolców, cos mi sie widzi ze wizja 5-czkistaje sie realna.[/quote]

    i dobrze

    #1802
    Interdyktor
    Participant

    Dla kogo?

    #1804
    M
    Member

    Dla Lucasa i Co. oczywiście 😉

    Ciekawe czy Ford dożyje, skoro Spielberg teraz zajął się "Lincolnem"

    #1805
    Sasquatch
    Member

    Po prostu zrobia tak jak mowi Lucas, mimo ze film bedzie mial tytul IJ to Mutt bedzie glownym bohaterem a Indiana tylko cameo.

    A lud i tak kupi bilety kasiora poplynie strumieniami.

    #2033
    Sasquatch
    Member

    Właśnie przeczytalem ze Indiana 5 ma duże szanse powstania ale.. Spielberg postawił się Lucasowi.. Chce aby prawdopodobne kolejne czesci byly zrobione w takim samym stylu co poprzednie, tzn z Fordem w roli głównej. Lucas ma odmienna wizje (pewnie chce zrobic nastepne czesci z Szyja jako główny bohaterem a HF jako dodatek).
    Ale Steven jest nieprzejednany. jak narazie.

    “We were hoping for box-office figures like that, which is, ultimately, with inflation, what the others have done, within 10%,” Lucas explains. “So, we squeaked up there. Really, though, it was a challenge getting the story together and getting everybody to agree on it. Indiana Jones only becomes complicated when you have another two people saying ‘I want it this way’ and ‘I want it that way’, whereas, when I first did Jones, I just said, ‘We’ll do it this way’ — and that was much easier. But now I have to accommodate everybody, because they are all big, successful guys, too, so it’s a little hard on a practical level.

    “If I can come up with another idea that they like, we’ll do another. Really, with the last one, Steven wasn’t that enthusiastic. I was trying to persuade him. But now Steve is more amenable to doing another one. Yet we still have the issues about the direction we’d like to take. I’m in the future; Steven’s in the past. He’s trying to drag it back to the way they were, I’m trying to push it to a whole different place. So, still we have a sort of tension. This recent one came out of that. It’s kind of a hybrid of our own two ideas, so we’ll see where we are able to take the next one.”

    cały artykuł tutaj, głównie o CW

    [url]http://entertainment.timesonline.co.uk/tol/arts_and_entertainment/film/article4386319.ece[/url]

    #2311
    Sasquatch
    Member

    Dla tych co nie widzieli jeszcze: oto co Lucas i Spielberg zrobili Indianie:

    [url]http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=49458
    [/url]

    trafne

    #2317
    Atue
    Participant

    Heh jeszcze jeden klip z tego samego odcinka z dobrym nawiązaniem:

    [url]http://www.southparkstudios.com/clips/187273/[/url]

    #2474
    John J Adams
    Keymaster

    Właśnie oglądaliśmy Back to the Future. Oprócz nawiązania muzycznego do IJ w scenie gdy Biff taranuje Marty'ego na deskorolce, wyczytałem fajne w triviach na imb. Otóż w pierwszych wersjach scenariusza wehikułem czasu była lodówka, a katalizatorem niezbędnym do podróży – wybuch atomowy. Świat scenariuszy jest mały.

    #2491
    John J Adams
    Keymaster

    Dziś Back to the Future II. Właściwie tylko jedno widoczne nawiązanie, ale za to znaczne: ratowanie kapelusza pod stołem na imprezce…

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 215 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.