Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Indiana Dżons i Nowa Krucjata – SPOILERY!!!

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 215 total)
  • Autor
    Posty
  • #206
    Raider
    Participant

    Plakat final jest, trailer jest, foty są, fabuła – coś tam wiadomo.
    To moi mili Zakazanoplanetowicze mi powiedzcie, czy upatrujecie szansy na sukces w stworzeniu "Indiego nowego pokolenia" z kolegi Transformersów? Ewidentnie pupil Spielberga ma na to szansę (przynajmniej u Stevena). Czy Shia jest w stanie udźwignąć… kapelusz?

    Dziękuję za uwagę.

    [img]http://www.lostark.net/indy.gif[/img] Raider

    #207
    Lord New Age
    Participant

    Nie

    #208
    John J Adams
    Keymaster

    Też nie. Widziałem Kroniki Młodego IJ który napawa mnie jeszcze większym przerażeniem niż Stary IJ.

    #209
    Raider
    Participant

    Po pierwszych Bondach dokładnie tak mówili… 😉

    [img]http://www.lostark.net/indy.gif[/img] Raider

    #212
    prabab
    Participant

    [quote][b]Raider napisał/a:[/b]
    Po pierwszych Bondach dokładnie tak mówili… ;)[/quote]
    Ale to zupełnie inna sprawa, Bondy to taka moda na sukces, IJ to tylko "saga" :P.

    #215
    Raider
    Participant

    No, mądrzy jesteśmy z perspektywy czasu, a Steven + George (z naciskiem na tego drugiego), nie takie numery nam już robili.

    #216
    MIKET
    Participant

    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    Nie[/quote]
    wiecej dadać chyba nie musze (..to po jaka cholere zrobilem tego posta? chyba tylko by wyrazic zgode [SPAMER!!])

    #228
    John J Adams
    Keymaster

    Poza tym Bond jest cały czas w tym samym wieku (z grubsza) i zajmuje się aktualnymi tematami. IJ jest osadzony w dawnych czasach i odświeżanie go jest bez sensu.

    #236
    Raider
    Participant

    Jesus 🙂 , co Wy z tym kalkowym porównaniem? Przytoczyłem przykład pierwszych Bondów jako kultu pierwszego aktora.
    Wspomnicie moje słowa – młody będzie w kapeluszu (jako syn Indiany, a nie young Indy).

    #237
    Sasquatch
    Member

    Raider chcesz powiedziec, ze pod koniec filmu bedziemy mieli niekultowa scene przekazania kapelusza taka jak w LC tylko tym razem mlodemu Siha czy jak go tam zwal??

    I ze niby w czesci 5 on bedzie dawal rade w kultowym wdzianku, a HF bedzie robil w najlepszym przypadku za takiego Sean Connery z LC…
    a w 6 czesci co? Tylko cameo?

    To ja dziekuje postoje.

    #240
    MIKET
    Participant

    a ja po prostu nie lubie tego młodego aktora. imho jest słaby i pewnie gdyby nie rola w transrobotach to by sie na IJ nie zalapal…"na topie" ktos moglby rzec…jak dla mnie overrated.

    #242

    Shia (urocze imię) raczej nie dorówna Indiemu. Choc okresowo może wypadac lepiej, zwłaszcza pod względem fizycznej sprawności niemłodego HF. Ale w porównaniu ze starymi częsciami spodziewam się lekkiej żenuy.
    Film to przecież nie tylko reżyser i główni aktorzy, ale też cała wielka ekipa twórców kazdej sceny. Oczywiście GL próbował to zmienic zamieniając scenografię na niebieski i zielony ekran (zielony pewnie z dolarów zyskanych na fanach), a jak mu wyszło wiadomo.
    W nowej częsci IJ ekipa musiała się zmienic, tak, jak zmieniły się czasy, więc i sam charakter tego filmu musi byc inny.

    Najbardziej boję się, ze to pierwsza częśc nowej trylogii. Nie wiem, żeby coś takiego zapowiadano (w przypadku SW od razu mówiono o Trylogii), ale to będzie zjazd w dół kopalnianym wagonikiem lub uciekanie przed wielką kulą całej serii. I nie wierze, że Indy tym razem ocaleje.
    Ale to tylko jeden ze scenariuszy. Nie mniej boję się, ze zacznie się seria luźno nawiązujacych do oryginału filmów, albo o zgrozo serial animowany w 3D…

    #245
    M
    Member

    [quote][b]MIKET napisał/a:[/b]gdyby nie rola w transrobotach to by sie na IJ nie zalapal…[/quote]
    I tu się mylisz. Szpicbergen wybrał go zanim ukończono Transformers 😉

    Tak czy inaczej w nowym Indym wyglada jak Bud Bundy.

    PS. Ciekawy gif (poczekajcie aż się załaduje cały)

    [url]http://img411.imageshack.us/img411/6183/ab83c4a873cf4aab5c897d2fl0.gif[/url]

    #258
    John J Adams
    Keymaster

    Idealny na avatarka.

    #270
    Sasquatch
    Member

    Wielka szkoda ze nie zrobili 4 czesci wtedy… taki indiana bylb swietny IMO

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=kcwEIs5_z7E&NR=1[/url]

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 215 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.