Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 155 total)
  • Autor
    Posty
  • #1602
    Atue
    Participant

    Mam podobne odczucia jak Ragnus

    Pomysł aby ten odcinek koncentrował się na Galaktyce jest genialny. Zaostrza to apetyt przed kolejną odsłoną.

    Problem jest jednak z dość pochopnym i mało przekonywującym przekazaniem władzy młodszemu Adamie i abdykacją starszego. Próbuje się nam wmówić że to chemia między nim a panią prezydent ale to tak… bez przekonania.

    No i wyłączyli Gethę 🙁

    Ten sezon jest naprawdę dobry. Do tego stopnia iż pokazywanie go w 45 minutowych odcinkach jest krzywdzące. Nie mogli by zrobić jakiegoś 2 godzinnego specjala w środku składającego się z 07, 08 i 09 odcinka?

    #1614
    Krusty
    Member

    Strach pomyśleć co będzie z naszym zdrowiem psychicznym gdy wyemitują to co im zostało i nastanie długaaa przerwa.

    #1615
    Ragnus
    Participant

    Najpierw zła wiadomość: SkyOne nie wyświetli odcinka we wtorek – na The Hub, musimy czekać jeszcze 8 dni :(.

    Dobra wiadomość: jest już promo do "The Hub": http://pl.youtube.com/watch?v=p2kaILFB5CY

    #1617

    Przesrane, już raczej wiem kto jest cylonem. A wszystko przez to promo. Szzzzzziiit

    A tak przy okazji, to tylko tydzień a nie 8 dni 🙂

    Dzięki za promo, chociaż nie wybaczę że nie ostrzegłeś przed spojlerem.

    #1619
    Atue
    Participant

    A ja myślę, że to tylko taki montaż. Nie wierzę aby to ona była piątką. Nadal obstaje za swoim kandydatem.

    #1620
    Ragnus
    Participant

    W sumie spojlery, ale po obejrzeniu promo już nie:

    Ona na pewno nie jest Cylonem – im więcej razy to oglądam to jestem praktycznie przekonany, że rozmawia z Andersem, a mówiąc "she" ma na myśli Karę.
    Tak samo ten głosy, który słyszymy podczas rozmowy Xeny z FF to jest jej głos z innej sceny. To promo ma sugerować, że poznamy ostatniego Cylona, ale imo tak nie jest. Raczej dopiero za dwa tygodnie ujawni się.

    #1621

    "You know about the Final Five, she don't know that you're one of them?" – to wyklucza Roslin z podejrzeń, bowiem tylko jedna kobieta znalazła się na basestarze. Co do typów, to mam takie jakieś przeczucie, że będzie to Adama i wówczas się wścieknę.

    #1622
    Atue
    Participant

    Ja obstawiam młodszego.

    #1623
    Ragnus
    Participant

    Ja też pomyślałem o Adamie jak to pierwszy raz zobaczyłem, ale po analizie go odrzucam. W sumie zabawnie by było, gdyby Leoben miał rację w 1 sezonie mówiąc, że Adama jest Cylonem( a Lee hybrydą ;]), jednak nie chce mi się wierzyć, że dwóch najwyższych oficerów miało być Cylonami.
    Xena kiedy zobaczyła FF, przepraszała za coś jedną z osób. Tym kimś może być właśnie Anders, którego chciała zabić w odcinku "Downloaded" i to z nim rozmawia sobie na BS, chyba nawet raz tam miga ten pilot.

    Spojlery, ale tak w sumie to nie do końca ;]:

    [quote] The identities of all 12 Cylons are now known … well, at least to the cast and crew who are wrapping up filming of "Battlestar Galactica."

    Edward James Olmos, who plays Adm. William Adama in the series, told British magazine SciFiNow that audiences will be shocked with the way the series ends when it hits television screens next year.

    "It's not a happy ending," Olmos said. "We end up with almost nothing."

    Olmos, along with other cast members, now know the identity of the final Cylon. But you won't get it from him. In fact, actor Aaron Douglas, who plays the Cylon Tyrol in the series, told the magazine that many of the guesses and such that have plagued the Internet "don't even come close."[/quote]

    Taki mętlik nam robią w głowie, że to może być naprawdę każdy, a kiedy się okaże kto to jest każdy z nas powie: "Oczywiście, nikt inny nie mógł być Cylonem".

    #1625
    Krusty
    Member

    I dlatego kocham BSG ale jeśli zakończy się happy endem lub jak wersja z 80 to… będe bardzo zły.

    #1626

    Obawiam się, że Olmos to specjalista od siania plotek. W czasie drugiego sezonu powiedział, że Adama nie dożyje do końca ówczesnej serii, po drodze wymyślał inne idiotyczne historyjki. Kilka tygodni temu powiedział, że nikt nie dożyje do końca czwartej serii, która ma się skończyć wielką rzezią. Sugeruję olać jego wypowiedzi bo nie mają później żadnego potwierdzenia. Ponadto mam wątpliwości, czy Olmos zna wogóle scenariusz do sezonu 4.5 bo z tego co wiem, to jeszcze nie jest kręcony, a chodzą słuchy że nawet nie został on do końca napisany/

    Ragnus ——-> ale Anders jest cylonem i wiemy o tym już od ostatniego odcinka czwartej serii. Moim zdaniem jesli będzie to Adama, to całą historię bsg szlag trafi. To dlatego, że nie wiem w jaki sposób da się wytłumaczyć bogatą przecież przeszłość admirała oraz fakt, że spin-off kręcony będzie właśnie na wątkach tyczących Adamasów.

    #1628
    Nexus
    Member

    [quote][b]DawnyBywalecAptekaPub napisał/a:[/b]
    Ponadto mam wątpliwości, czy Olmos zna wogóle scenariusz do sezonu 4.5 bo z tego co wiem, to jeszcze nie jest kręcony, a chodzą słuchy że nawet nie został on do końca napisany[/quote]

    Obiło mi się o uszy, jakoby kręcono właśnie odcinek #18, a aktorzy wciąż nie wiedzą kim jest ostatni Cylon. [url=http://tv.ign.com/articles/877/877683p1.html]Źródło[/url]

    A tak w ogóle to witam 😉

    #1630
    Ragnus
    Participant

    I to jest piękne, że możemy tak spekulować :). Wiem, że wiemy o Andersie mi się po prostu wydaje, że D'Anna z nim rozmawia, ale montaż miał nas naprowadzić na myśl, że rozmawia z Adamą.

    Śmiesznie, że są tu teraz linki do dwóch wykluczających się źródeł. Nikt już niczego nie wie ;].

    #1631

    Tyle że nie wiemy czy Anders poleciał z Roslin, Baltarem i Helo na baseshipa żeby sobie z wanną pogadać.
    Przyznam że nie wiem jak dotrzymam do soboty.

    Nexus ——-> YO, niesety to info jest nieprawdziwe, gdyż odcinek 4×10 można uznać za ostateczny koniec serii, zamykający zapewne wszystkie wątki i odpowiadający na wszystkie pytania. Dopiero po zakończeniu strajku w holiłudzie postanowiono nakręcić następnych 10 odcinków, ale było to już PO zrobieniu odcinka 4×10.

    #1632
    Ragnus
    Participant

    Hmm, cały czas wydawało mi się, że widziałem go na baseshipie gdzieś przy viperach, ale może się pomyliłem…
    Ciężko będzie dotrwać do soboty, w ogóle zastanawiam się czy oglądać od razu ostatni odcinek tej części sezonu. Jak znam życie clifhanger będzie mocny.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.