Battlestar Galactica – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Battlestar Galactica – SPOILERY

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 155 total)
  • Autor
    Posty
  • #631
    John J Adams
    Keymaster

    Właśnie obejrzałem Razora i podobał mi się.
    A konkretnie podobały mi się scenki w oldskulu – ze starymi Cylonami i młodym Adamą. Przy okazji – właściwie potwierdził się mój światopogląd o stosunku nowego BSG do starego 🙂

    Samo story właściwie dość standardowe, acz w pewnej chwili bałem się, że popadnie w schemat "nowa broń Imperium" znany z gierek SW.

    Z inny plusów:
    – Nieodżałowany Steve Bacic,
    – Knock it off, Hudson
    – I love it when a plan comes together!

    #632
    Lord New Age
    Participant

    Przywiozles z Usani jakies pampry?

    #634
    John J Adams
    Keymaster

    Na DVD wyszło, nie musiałem jechać.

    #638
    Otis
    Member

    Czekam już powoli na 4 sezon, gdy kumpel w usa obejrzy będzie regularnie opowiadał.

    #644

    Wiadomo jak będzie wygladał 4 sezon pod względem jego pokazywania się w zagranicznej telewizji? Gdy kończył się bowiem 3 sezon, pojawiła się plota że ostatni poleci w dwóch seriach: pierwsza część (12 odcinków) od kwietnia 2008, natomiast druga (pozostałe 12) dopiero w roku 2009.
    Mam nadzieję, że się to zmieniło, bo przerwa w BSG (który oglądam namiętnie od 2005 roku) jest już zdecydowanie za długa.
    Co więcej zastanawiam się jaki kształt przybierze ostatnia seria. Ekipa twierdzi że ma być full-wypas, ale o trzecim sezonie mówili podobnie a od odcinka "unfinished bussines" (poza exodusem najlepszy chyba w 3 serii) była kicha.

    EDIT

    no i jednak bedzie kicha. imdb twierdzi że odcinek 4×11 i następne bedą dopiero w 2009. Merde!

    #649

    akurat im krotsze sezony BSG tym lepiej – jako pelnowymiarowy serial nie specjalneie sie sprawdzalo – zapchajdziury jakich bylo sporo w 3 sezonie to bylo takie dno ze az zal co zrobili z takim poczatkowo genialnym serialem. Moze skupia sie na sensownych odcinkach i jakosci, no i mam nadzieje ze zakoncza serial jakos z sensem.

    #651
    Ragnus
    Participant

    @JJA zobacz sobie na youtubie flashbacki, część z nich była wpleciona na DVD, ale nie wszystkie.

    Co do tego jak będzie wyglądał 3 sezon ciężko cokolwiek, jeszcze niedawno słyszałem, że 10 odcinków jest gotowych i polecą tydzień po tygodniu.

    Ciężko mi się zgodzić, że cały czas po unfinished bussines była kicha. Taki "The Passage" to bardzo dobry odcinek z niesamowitymi ujęciami w tej radioaktywnej mgławicy. "The Eye Of Jupiter" to dla mnie najlepszy cliffhanger całego serialu. Przesłuchanie Baltara, a później jego sąd mi też przypadły do gustu.

    #652

    Razor dobry, naprawde dobry. Swietnie jak na TV zrobione tylko ze postacie miejscami tak przejaskrawione ze ocierają sie o grecką tragedię prawie za czym nie przepadam.

    #655
    Ragnus
    Participant

    Parę wiadomości odnośnie BSG. Aby fanom sie nie nudziło podczas przerwy w 4 sezonie dostaniemy znowu webisody, wtedy też pojawi się pilot Caprici.
    Inna ciekawostka: nowe odcinki nasi przyjaciele i rodziny z USA będą mogli oglądać w necie około pół doby przed premierą na Sci-Fi.

    Jeszcze kilka dni temu tylko znajomi zza wielkiej wody mogli oglądać nowy specjalny dokument o BSG, a teraz nawet my w Europie możemy posłuchać gadaniny producentów w kilku częściach:
    http://www.daemonstv.com/2008/03/18/battlestar-galactica-revealed-videos/

    #720
    Krusty
    Member

    Pomysł z podzieleniem sezonu to kpina porównywalna tylko pod względem głupoty ze zwiększeniem liczby epizodów z 13 do 22 w poprzednich sezonach.

    #728
    Prv Dup
    Member

    —-> Krusty Nie zgodzę się z Tobą. To nie kpina. Ja to pokochałem. Kiedyś moje życie skończyło by się wraz z pojawieniem się ostatniej cz. Star Warsów Epizod III. Ten dzień miał być dniem ostatecznym. Cała ludzkość miała zakończyć swój byt. I długo nie rozumiałem dlaczego. W końcu doszło do mnie koniec świata nie oznacza końca Star Warsów. Koniec świata to koniec
    Battlestar Galactica. Cieszy mnie to że przerzucili połowę sezonu, bo to dla ludzkości parę miesięcy egzystowania. Dziękujmy producentom że dbają o świat i o to bym wstając rano odliczał godziny do następnego odcinka BG.

    #729
    Prv Dup
    Member

    Nie wiem czy zauważyliście ale co do teorii, że oglądanie "Battlestar Galactica" to najważniejsza rzecz na świecie sprawdźcie i porównajcie skróty literowe z najlepszą grą na świecie. Mała podpowiedź pod tytuł to "Cienie Amn". Były najbogatszy człowiek świata też ma podobne inicjały, chociaż część z was pewnie nienawidzi tej osoby.

    #733

    Problem w tym, że skrót od Battlestara to BSG, a nie BG. Sugerowałbym odświeżyć sobie pamięć w tym zakresie 🙂

    #739
    Prv Dup
    Member

    No dobra. Może porównanie nie celne ale bardzo bliskie. 🙂

    #744
    szalonyKP
    Member

    BSG juz gorzej sie kojarzy jak np: Brachioskeletogenital Syndrome

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.