McKlop

Forum Replies Created

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Posty
 • #6148
  McKlop
  Participant

  Ja jestem bardzo zadowolony. Oczywiście "Dystrykt 9 to nie jest", ale tak czy inaczej, dostaliśmy świetne kino sc-fi. Głębsze przesłanie to mi akurat lata bo nie po to oglądam takie filmy, dlatego się nie obrażam, że jest takie ostentacyjne, ale rozumiem, że komuś może to nie pasować. Setting jest brudny, bieda aż piszczy i ja to kupuję – celowo omijałem wszystkie informacje i szczerze się spodziewałem akcji znowu osadzonej w Afryce.

  Trochę mnie rozczarowało CGI – mam na myśli statki (czy raczej stateczki) kosmiczne i samo Elysium. Ładne to, ale widać, że komputer. Niesamowite były z kolei droidy – przepiękna konstrukcja i naturalna animacja – no ale to dobrodziejstwa mo-capu. A sekwencje w slo-mo – no szczęka opada, tak piękne, że aż chce się oglądać jeszcze raz.

  Aktorsko faktycznie różnie – Damon tak sobie, Jodie Foster to w ogóle się zachowuje, jakby się jej nie chciało. Sharlto z kolei, jak myślę można się było spodziewać, to gwóźdź programu, Kruger jest ekspresyjny, brudny i po prostu zły. Naprawdę miło zobaczyć Copleya w roli szwarccharaktera, tak dla odmiany. I nie można zapomnieć o Fitchnerze – rola drugoplanowa, ale błyszczy jak zwykle.

  Podsumowując, film w pytę/10, Blomkamp trochę pary stracił, ale gość zna sci-fi, lubi, i nie wątpię, że następnym swoim filmem też trafi w moje gusta.

  #6142
  McKlop
  Participant

  Mi tam się podobało, pitu pitu, ale obrazki ładne, i dupeczki też. Setting mi przypadł do gustu. Irytowały mnie za to flashbacki, troszkę za dużo, jak na mój gust.
  Film jest też już na szeroko pojętych internetach, wink wink.

  #6137
  McKlop
  Participant

  Recki srecki, będzie epa i tyle

  #6047
  McKlop
  Participant

  Kurde balans, film w pytę. Scenariusz trochę z dupy co prawda, dialogi często dziadowskie, ale poza tym (nomen omen) super. Caville jest świetny, Shannon oczywiście też – ogląda się faceta z przyjemnością. Jedynie Lois do dupy. Efekty niezgorsze, chociaż trochę rzuca się CGI w oczy w scenach walek.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)