Klasyczny Indiana Jones

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Klasyczny Indiana Jones

  • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • Autor
    Posty
  • #1230
    awu
    Member

    [quote][b]John J Adams napisał/a:[/b]
    – zajebiście skręcona scena z wkręcaniem motorówki pod śrubę,
    [/quote]
    Skręcona to ona może i fajnie ale jaki statek kreci śrubą w porcie i to do polowy zanurzoną w wodzie???
    W LC nie lubię też sceny jak IJ wisi na pasku na lufie z boku czołgu.
    A generalnie nie wieszam psów na tej części jakiś tam klimat ma i w moim rankingu jest nad TD

    #1231
    John J Adams
    Keymaster

    E tam, prawda ekranu z tą śrubą.
    A co do paska fakt – też mnie to lekko wkurza. I ta rozerwana lufa, która się rozerwała jakby ją dziecko rysowało.

    #1232
    M
    Member

    Czepiacie się. Dla mnie, fana tanków, cała scena z czołgiem jest kvltowa 😉 Chociaż zachodzę w głowę jak Indy zawisł na swej torbie a potem jak się odwiesił 😉

    A jeszcze co do Marcusa. W ROTLA Brody zostawił poszukiwanie skarbów Indiemu ale w TLC miał inną motywację niż szukanie Graala – zaginiony stary druch ze studiów – papcio Jones. Wyrwany z naturalnego środowiska, czyli uczelni/muzeum zachowywał się jak głupek 😉 Może lata studenckie mu się przypomniały 😀

    #1234
    John J Adams
    Keymaster

    No wlaśnie w LC Brody zachowuje się normalnie (jak w ROTLA) do momentu wyjazdu do Wenecji. Potem mu rozum odejmuje. IMHO byłby ciekawszy gdyby pozostał poważny, a zarazem nawiązał do studenckich czasów ze starym Jonesem. Widocznie Lucas już wtedy był na etapie, że w każdym filmie musi być śmieszna postać.

    #1256
    Plant
    Member

    a ja mam pytanie czy powstanie animowany indiana jones?

    #1257
    Sasquatch
    Member

    @Plant oby nie!

    A w oczekiwaniu na 4 czesc proponuje przypomniec sobie to:
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=wnoHkG7j-Nk&feature=related[/url]

    #1258
    M
    Member

    A ja zapraszam na ładny montażyk:

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=A—C9xOIxI[/url]

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.