Thor

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Autor
    Posty
  • #4933
    Badus
    Participant

    Film zbiera dobre opinie, a nie doczekał się jeszcze własnego wątku na forum.
    Jutro swojska premiera, a ja chciałbym wiedzieć czy film będzie można obejrzeć tylko w bardzo ubóstwianej wersji TRZY DE?

    #4934
    M
    Member

    Na 100% nie. U mnie na wsi grają wyłącznie 2D 😉

    #4935
    Badus
    Participant

    No to pozazdrościć, bo zarówno lokalne Cinema City jak i sąsiednie Multikino z uporem godnym lepszej sprawy przygotowało jedynie super wersję TRZY DE 🙁

    #4937
    Bezel
    Participant

    Film podobał mi się chociaż mam parę uwag:

    Dlaczego Thor struga mega kozaka i wychodzi przy tym na przy koksowanego przygłupa i rusza w pięcioosobowym składzie przeciwko armii lodowych gigantów?

    Niejasne są motywy lodowych gigantów – chcieli podbić cały Wszechświat czy co? Nie pokazane jest jako byliby okrutni i podli do 🙂 "szpiku kości".

    Nagle Thor po tym jak Natalka zmiękła mu serce krzyczy do Lokiego (który chce zniszczyć ostatecznie lodowych gigantów): "Nie możesz zniszczyć całej rasy!" a wcześniej chciał ich wyrżnąć w lód w 5 osób. 😐 A tak w ogóle dlaczego w Asgardzie mają te morale opory przed likwidacją lodowych monstrów o czerwonych ślepiach?

    Ocena 7+/10

    #4938
    Interdyktor
    Participant

    Może to wszystko z mitologią związane?

    Film mega awesome, w sumie nie do końca w typowe ramy wchodził, dużo fajnego humoru, i nerdgazm z ilości nawiązań!

    Fajnie potraktowano postać Lokiego, nie taki typowy zły kolo, ale zaraz znajdą się ludzie co powiedzą że po zwiastunach wiedzieli że on jest ,,zimy drań''.
    Tylko scena po napisach taka mało niespodzankowa, miałem nadzieje, że coś o awendżersach napomkną.

    U mnie 8-/10

    #4939
    Gargooletz
    Participant

    Motywy Lokiego też są strasznie niejasne. Czego on w końcu chciał? Próbował niby zaimponować Odynowi, ale niszczenie Jotenheimu wcale się dziadowi nie podobało…

    Przemiana wewnętrzna Thora była ultra przyśpieszona na potrzeby filmu i dlatego tak śmiesznie to wyszło, że zmiękł w 3 dni.

    A scenka po napisach nie jest awendżersowa? Przecież pokazali Cosmic Cube, którą można łatwo połączyć z Capem.

    #4940
    Bezel
    Participant

    A mam pytanie – o czym była końcówka po napisach z filmu, ponieważ zapomniałem zostać i wyszedłem? Wie ktoś może?

    #4941
    Lord New Age
    Participant

    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    A mam pytanie – o czym była końcówka po napisach z filmu, ponieważ zapomniałem zostać i wyszedłem? Wie ktoś może?[/quote]

    Wyjdź i teraz.

    #4942
    Interdyktor
    Participant

    Bezel bluźnierca!

    Choć ja sam nie lepszy, nie wiedziałem co to kosmik cube…

    #4943
    Bezel
    Participant

    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    A mam pytanie – o czym była końcówka po napisach z filmu, ponieważ zapomniałem zostać i wyszedłem? Wie ktoś może?[/quote]

    Wyjdź i teraz.[/quote]

    LA nie bądź wiśnia, powiedz!!!

    #4944
    Gargooletz
    Participant

    Samuel ściągnął Selviga do piwnicy i pokazał mu walizkę z cosmic cubem. Pochwalił dziada i postękał o wielkiej mocy skrywanej przez kostkę.

    Na dodatek z cienia wyskoczył Loki, który najwyraźniej przeżył, i coś tam szeptał Selvigowi na ucho (jakaś lekka kontrola umysłu? coś w ten deseń, bo chyba nikt inny go nie widział).

    #4945
    Rif Starfire
    Participant

    Na sali odbyła się na gorąco dysputa na temat gamecube'a pokazanego w scence po napisach. Dołączył do niej nawet jeden nerd mówiąc do mnie i Miagiego na pan, więc całkiem poważna rozmowa 😛

    PS. Czarny w Asgardzie okazał się na swoim miejscu, gdyż robił za odźwiernego.

    #4956
    John J Adams
    Keymaster

    Film był tak cienki, że aż nie wiem, czy chce mi się pisać reckę. Wasze entuzjastyczne wypowiedzi tłumaczę tym, że chcecie innym zrobić kawał i wrobić go w pójście na to. Marvel na poziomie Pyuna, a nie Brannagha.

    #4957
    Lord New Age
    Participant

    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    A mam pytanie – o czym była końcówka po napisach z filmu, ponieważ zapomniałem zostać i wyszedłem? Wie ktoś może?[/quote]

    Wyjdź i teraz.[/quote]

    LA nie bądź wiśnia, powiedz!!![/quote]

    Szkoda gadać o tym filmie. A do końca napisów czekać należy niezależnie od tego czy scenka jest czy nie. Inaczej jest się burakiem a nie snobem.

    #4958
    Turek
    Participant

    Nie wiem co myśleć o tych opiniach, skoro CJJA się Skyline podobał.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.