Thor

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Autor
    Lord New Age
    Participant

Skyline przy Thorze jest niczym Blade Runner.

John J Adams
    Keymaster

To może lekka przesada, ale lepsze jest na pewno.

Bezel
    Participant

[quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    [quote][b]Bezel napisał/a:[/b]
    A mam pytanie – o czym była końcówka po napisach z filmu, ponieważ zapomniałem zostać i wyszedłem? Wie ktoś może?[/quote]

Wyjdź i teraz.[/quote]

LA nie bądź wiśnia, powiedz!!![/quote]

Szkoda gadać o tym filmie. A do końca napisów czekać należy niezależnie od tego czy scenka jest czy nie. Inaczej jest się burakiem a nie snobem.[/quote]

Snob to inaczej "sine nobilitate" czyli nie będący ze szlachty: zwolennik wartości konwencjonalnych i stereotypowych, naśladujący bezkrytycznie cudze gusty, poglądy i sposób bycia, dysponujący powierzchowną wiedzą, pragnący uczestniczyć w życiu sfer społecznych, które uważa za wyższe od siebie. Różne rodzaje snobizmu opisał angielski satyryk W.M. Thackeray w książce The Book of Snobs (1848).

Źródło: [url]http://portalwiedzy.onet.pl/33148,,,,snob,haslo.html[/url]

Zatem snob to inaczej taki zakamuflowany burak, który udaje kogoś lepszego od siebie 😛

podloopom
    Member

[quote][b]Turek napisał/a:[/b]
    Nie wiem co myśleć o tych opiniach, skoro CJJA się Skyline podobał.[/quote]

Skyline to kozak film.

A Thor był mocno przeciętny. Mdły wręcz. A nic mje tak nie drażni jak kino mdłe i bezpłciowe.

Jak główny aktor paradował bez koszulki dostałem wzwodu, to chociaż tyle dobrego.

TrueCouchSurfer
    Participant

Thorowi czas przywrócić co królewskie…

Na wstępie – to jedyny bohater z frontlisty herosów Marvela o którym komiksów nie czytałem i nigdy nie pragnąłem. Całą tą skandynawską mitologię ogarniałem sobie spokojnie dzięki Thor galowi i jakoś tak wyszło. Film oglądało mi się przyjemnie.

Konwencja teatralna z symbolicznymi (w sumie bardziej uproszczonymi do symbolu) decyzjami bohaterów daję trochę świeżości.

Obsada Kat Dennings (m.in. Nick and Norah's Infinite Playlist) fajne geekowe wstawki. Anthony Hopkins – fajny. Tom Hiddleston – bardzo dobry i teatralny.

Krótkie walki – jak najbardziej, Destroyer oberwał raz a dobrze i po sprawie. Loki myślał, że jest cwany jak się zmultiplikuje, ale wystarczy rypnąć młotem i po sprawie. Szacun. Mam dosyć 30 minutowych nawalanek.

No i te teksty:

Thor: My mortal form grows weak. I require sustenance!

Thor: [taking coffee for the first time] This drink… I like it! More!
    [smashes the cup]
    Darcy: You're going on Facebook!

koalasmuck
    Member

film podobał mi się
    nie wiem o co wam chodzi, ja się poczułem jak podniecony 10/12 latek, a chyba o to w takich filmidłach chodzi 😀

Zonbie
    Participant

Marudzicie.Ja się może nie podnieciłem (chyba że na Natalkę) ale tez nie wkurwiłem że wydałem 28 zł na 3D bo nie miałem innego wyboru:). Jak ktoś napisał powyżej ja już też mam dosyć napierdalanek jak np. Battle: Los Angeles gdzie sam bym napierdolił reżyserowi aby oddał mi kasę za największe gówno tego roku. A thor był leki i przyjemny zresztą cudów się nie spodziewałem:D.

Interdyktor
    Participant

Nie ma bata, Battle LA jest filmem full wypas, i o ile komuś może się nie podobać, to nazywanie go gównem roku to przesada!

A Thor wypas, i na razie najbardziej pełen Marvelowskiego stuffu film!

ZARDOZ
    Member

Wygląda na to, że musimy uderzyć do Grażynki z reklamacją. Wasze wypowiedzi sugerują, że puścili nam jakiś inny film.

Carbon Unit
    Member

Poczekam na wersję 1080p tudzież 720p aż będzie w wypożyczalni i rozstrzygnę wszelkie spory 😀

John J Adams
    Keymaster

Naprawdę nie pojmuję jak ten film ktoś może uznać za lepszy niż "bardzo średni". Albo nam puścili co innego, albo tym entuzjastom dosypali czegoś do coli 🙂

Zoidberg
    Member

Branagh zaszalał i zrobił kino w starym (?) stylu. Osobiście nie polecam, ani nie odradzam- ot taki fajny film na wakacje. Trochę żal Hopkinsa jak odcina kupony ze swojej wcześniejszej sławy, chociaż gra dobrze, to bliżej mu do poziomu Wilkołaka niż kolejnego Lectera.

Interdyktor
    Participant

Czytałem fajny wywiad z nim, mówił, że robi różne filmy bo sie cieszy, że chcą znim coś jeszcze robić, i fajnie zdegradował wszystkie aktorzyny mówiąc, że dla niego w aktorstwie nie ma żadnej filozofi, i to po prostu umiejętność udawania 😀

MIKET
    Participant

Chyba od dawna żadne filmy nie miały tylu różnych opinii na ZP jak Skyline, Battle LA i Thor.

I jeśli o mnie chodzi to Skyline uważam za marną efekciarską papkę z przekretyńskim zakończeniem, Battle za całkiem przyjemne kino, a Thora za ciekawe kino, (choć dalej Iron Man w tym dziale przoduje – czekam aż to się zmieni po Avenger'ach) – całosc sie dzieje, na przedziale – 2 dni (?), fajne postacie – ja sie dobrze bawiłem chociaz to 3D mógłbym olać ciepłym moczem jakbym mógł, bezsensowne uszczęśliwianie widza na siłę…

Interdyktor
    Participant

Tym którym Thor nie pasił, niech przypomną sobie Spider-mana 3, X-Men Last Stand czy X-Men origins wolverine, nie wspominając maszkarony pokroju elektry czy fantastic four. Thor naprawdę daje rade, jako super kino rozrywkowe, i fajny film dla marvelovego nerda!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.