Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 218 total)
  • Autor
    Posty
  • #3919
    yuti-ra
    Member

    Wielkie dzięki, właśnie o to mi chodziło, trzeba wył tak zwane realistyczne cieniowanie 🙂

    #3923

    Dzisiaj ukończyłem ME 2 po ponad tygodniu gry i muszę przyznać, że ta seria to najlepsza historia jaką kiedykolwiek widziałem na komputrze. Być może sama mechanika gry (zgadzam się, że to raczej zdecydowanie nie jest RPG) nie znajduje się na zbyt wysokim poziomie, ale fabuła jest co najmniej wybitna. Naprawdę ciężko mi będzie przetrwać oczekiwanie na jej ostateczne zakończenie.
    W każdym razie jutro wrzucam ponownie pierwszą część 🙂

    #3924
    MIKET
    Participant

    czy to nie rpg…fakt, troszke jest rozebrane z klasycznych elementów ale rpg to w koncu nie tylko dobierane i modyfikowane recznie uzbrojenie czy statystyki – to chyba przede wszystkim wolność do podejmowania – a jesli to wziac pod uwage myslac o rpg to w sumie…zadna gra komputerowa oprócz ME to nie rpg 😉 Nie mówie ze nie brakuje mi elementów bardziej otwartego świata czy jeszcze lepszego systemu ekwipunku….

    #3927
    Gargooletz
    Participant

    Moje nerdserce ucieszyło się na nowinę o figurkach z ME2, lecz niestety zapał przygasł, kiedy zobaczyłem pierwsze zajawki :/ Mogli to dać NECE albo Medicomowi… nie popisało się DC Direct

    [url]http://images.tfaw.com/covers_tfaw/400/ma/masseffect_s1a.jpg[/url]

    [url]http://dccomics.com/dccomics/search/?q=mass+effect&x=0&y=0[/url]

    Jeszcze Grunt jakoś wygląda (chociaż ciekawi mnie rozbieżność kolorów zbroi w zapowiedziach), ale Tali i Thane sa pokraczni, a Shepard.., ktoś w ogóle gra z defaultowym ryjem?

    #3929
    Dickblaster
    Member

    Ja z defaultowym pyskiem gram, bo jak się suwaczkami pobawię, to mi wychodzi Gollum albo inna poczwara.

    #3930
    Krusty
    Member

    [quote][b]MIKET napisał/a:[/b]
    to chyba przede wszystkim wolność do podejmowania – a jesli to wziac pod uwage myslac o rpg to w sumie…zadna gra komputerowa oprócz ME to nie rpg 😉 quote]

    Jest wiele gier rpg które to mają.

    #3931
    MIKET
    Participant

    [quote][b]Gargooletz napisał/a:[/b]
    Jeszcze Grunt jakoś wygląda (chociaż ciekawi mnie rozbieżność kolorów zbroi w zapowiedziach), ale Tali i Thane sa pokraczni, a Shepard.., ktoś w ogóle gra z defaultowym ryjem?[/quote]
    tjaaa, szkoda ze Grunt nie jest w kolorystyce alternatywnej. Za to kolory Thane'a sa mega dobre – szkoda tylko ze jest za wielki w barach. Sam poczekam na Mordina. He owns.


    @Krusty
    – ok, zle sie wyrazilem. Wiele gier to ma, zabije kolesia, nie skoncze zadania itp, ale po uwzglednieniu ME1&2 jako calosci i tak uwazam iz konsekwencje decyzji w tej serii sa najbardziej rozbudowane, juz nie wspominajac o dylematach podczas podejmowaniu tychze. Kilka razy sie łapałem na zastanawianiu sie nad opcją dialogową bo myslałem o kwestii moralnej albo o potencjalnych konsekwencjach.

    #3932
    Rif Starfire
    Participant

    @Miket – nie bawiłem się jeszcze ME, ale wątpliwości podczas dokonywania wyborów, to miałeś też na pęczki w KotOR 2. Zresztą okazywało się potem, że nawet te, wydawałoby się lajtsajdowe, pozostawiały gracza z uczuciem kaca moralnego. Mistrzowsko pobudzały go zwłaszcza nauki Kreii. Szkoda, że grze zabrakło szlifu.

    #3933
    MIKET
    Participant

    No jedna ekipa robiła KOTORy i ME wiec nie dziwota, ale mimo to tytułu pierwszego (i pierwsza i druga czesc) nie wspominam jako grę z mega trudnymi wyborami.
    Na obrone KOTORa powiem ze moze to wynika ze swiezosci serii ME, ale z drugiej strony zapamietuje to co najlepsze z gier a KOTOR jest ma u mnie plusa za osadzenie w swiecie SW i za ciekawe zwroty akcji (jako-tako przewidywalne ale mimo to fajnie zrealizowane) a nie za problemy decyzyjne.

    #3934
    garret
    Participant

    na razie mam tylko jeden problem z ME2 – nie podoba mi sie fryzura Mirandy.

    Stopien trudnosci veteran, nie bedzie za latwo ? Bo hardcore kusi.

    #3938
    Krusty
    Member

    [quote][b]garret napisał/a:[/b]
    na razie mam tylko jeden problem z ME2 – nie podoba mi sie fryzura Mirandy.

    Stopien trudnosci veteran, nie bedzie za latwo ? Bo hardcore kusi.[/quote]
    Nie bo gra jest oskryptowana bardzo ale to cena za filmowość. Szaleńca raczej zostaw na drugie przejście.

    BTW. KOTORa 2 robił Obsidian nie Bioware i oni są ciut lepsi jeśli chodzi o fabułę, wybory czy postacie zresztą polecam wszystkim bardzo Maskę Zdrajcy czyli dodatek do NWN2 który jest duchowym następcą Planescape Torment do dzisiaj stawiam go wyżej niż Wieśka, DAO, czy ME a nawet KOTOR 2.

    Że grzechem śmiertelnym jest cokolwiek spoilerować z tej gry to tylko trailer – [url]http://www.youtube.com/watch?v=ZSPvDSheGaM[/url]

    #3939
    MIKET
    Participant

    Faktycznie, myslalem ze dwojke tez BioWare, bo jedynke robili…co nie zmienia mojego doswiadcznia i wrazen zwiazanych z tym tytułem 😉

    #3942
    Gargooletz
    Participant

    Dr. Pepper zrobił nam miłą niespodziankę 🙂 Wystarczy założyć trzy fikcyjne konta i wpisać kodziki…

    Trzy dodatkowe nakrycia głowy za darmochę -> [url]http://www.destructoid.com/get-mass-effect-2-dr-pepper-promo-dlc-without-dr-pepper-162580.phtml[/url]

    #3947
    MIKET
    Participant

    kurde z jednej strony bym sobie sciagnale cheteni te nakrycia ale zadnego nie wykorzystam i nie chce mi sie w konta bawic…za to z Cerberusa mozna nową zbroję+shotgun sciagnac. Sciagnalem jako ze wystarcza konto Cerberusa itp…Zbroja przypomina kombinezon Neila Armstronga, a z shotguna moja postac nie może korzystać…still waiting 4 something cooler!

    #3949
    garret
    Participant

    Po jakis 6-9h gry wadami ME2 moglbym zapisac chyba cala kartke , no małą kartkę 🙂 ale to i tak jeden z najlepszych tytulow jakimi ostatnio sie bawilem

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 218 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.