Mass Effect Trilogy

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Mass Effect Trilogy

Viewing 8 posts - 211 through 218 (of 218 total)
  • Autor
    Posty
  • #5577
    MIKET
    Participant

    Cicho, mam 81%, pogram i sam ocenie, zenada czy nie, YT ogladac nie chce 🙂

    #5578
    Bezel
    Participant

    [quote][b]MIKET napisał/a:[/b]
    Cicho, mam 81%, pogram i sam ocenie, zenada czy nie, YT ogladac nie chce :)[/quote]

    Poziom Twojej wymiernej gotowości bojowej nie ma żadnego znacznie w przypadku tego rozszerzonego zakonczenia. Poprawili parę błędów w logice, dodali poza-kolorową opcje przy ofercie dziecka-widma, parę obrazków i poza tym nic oprócz UWAGA, UWAGA, UWAGA SPOJLER:

    Darmowych zielonych oczu dla wszystkich ras w galaktyce (w tym zielonych lampek dla geth-ów) w opcji synergii.

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=RIyeKCA5JwY&feature=fvst[/url]

    #5593
    MIKET
    Participant

    I po grze. Drugie przejście mam za sobą i własnie przy okazji Extended Cut – które imho poprawia wiele błędów i dzięki niemu końcówka jest o wiele lepsza – nie idealna (dalej brakowało mi cgi gdzie Geth/Quarianie/Kroganie itd walczą ramię w ramię) ale o wiele lepsza. Po raz kolejny wybrałem kontrolę i się nie zawiodłem z efektem końcowym. Szkoda że na końcu mamy quasi-rysunki ale cóż, nie można mieć wszystkiego za free.

    I bardzo fajnie z czwartą opcją.

    Gra dzięki DLC zyskała i z pewnością byłoby o wiele mniej narzekania gdyby tak wyglądała od początku. Ode mnie Extended Cut na plus. Seria ME jest wielka.

    #5741
    Djall
    Participant

    Faktycznie wyjdzie Mass Effect Trilogy. Przewidzieliście to ponad 2 lata temu 🙂

    #5900
    Red
    Participant

    W międzyczasie wyszło Omega, Leviathan i Citadel DLC, osobiście poczekam na jakąś wersję zbiorczą ME3, oby wydali ją do końca roku. W tej chwili ciekawszy jest dla mnie projekt niejakiego koobismo, koleś zaczął od komiksów, potem przeszedł do audiobooków, a teraz robi animatici, które stanowią alternatywne zakończenie ME3: [url]http://www.youtube.com/watch?v=L6sqTN7ep3Y[/url]. Warto obadać, bo wykonanie i głosy są na niezłym poziomie:).

    #5901
    Rif Starfire
    Participant

    ME3 kupiłem za 99 zeta, a za dodatki stanowiące może 1/5 podstawki przyszłoby mi zapłacić 200 zeta. Robią z ludzi idiotów. Dziękuję, postoję.

    #5903
    Red
    Participant

    ME3 jest teraz za 3 dychy na Origin, poprzednie części są za 30 i 20 zł.:[url]http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.63552500/childCategoryID.63552500[/url]

    #5904
    MIKET
    Participant

    To teraz ale czy jest ktos kto pograł w 1 i 2 i czekał do teraz z zakupem 3?? Sam tez nie gralem w zadne DLC do singla trójeczki i tez sobie wole poczekac az stanieja, bo nie chce mi sie wydawac blisko 200 na kilka dodatków które przejde w jeden weekendowy dzien (nie mam jeszcze dzieci).

Viewing 8 posts - 211 through 218 (of 218 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.