District 9

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Autor
    Posty
  • #3251
    Craven
    Member

    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]

    Jedyny minus filmu jaki zauważyłem to brak jednej scenki z trailera[/quote]

    Której, której?

    #3252
    Sasquatch
    Member

    [quote][b]Craven napisał/a:[/b]
    [quote][b]Sasquatch napisał/a:[/b]

    Jedyny minus filmu jaki zauważyłem to brak jednej scenki z trailera[/quote]

    Której, której?[/quote]

    Przesłuchania.

    #3253
    yuti-ra
    Member

    Nie wiem czy wiesz sasquatch ale promo do ostatniej odsłony half life robił właśnie Blomkamp, A broń to jest właśnie to co chyba każdy chciałby widzieć w filmie sf, nie jakieś tam pierdzące phasery, ech zazdroszczę, nie mogę się doczekać. a przesłuchanie będzie pewnie w wersji reżyserskiej 🙂

    #3254
    Sasquatch
    Member

    Nie wiedziałem, ze robił promo HL. Guny są właśnie takie HL/Quakowe, zarówno w wyglądzie jak i w działaniu… Ogólnie o filmie napisał bym dużo więcej (i plusów i minusów oraz o licznych nawiązaniach np. do SW) ale musiał bym spojlerować, dlatego też to co napisałem powyżej to tylko moje wrażenie, że JEST DOBRZE!!!

    #3255
    yuti-ra
    Member

    specjalnie dla Sasquatcha – http://www.youtube.com/watch?v=q1UPMEmCqZo -chyba jednak to nie Blomkamp ale filmik jak na krótkometraż świetny 🙂

    #3256
    Craven
    Member

    Mnie zmiażdżył Blomkampowy filmik do Halo. Totalna rewelka.

    #3257
    Sasquatch
    Member

    @yuti-ra – było na ZP
    [url]http://www.zakazanaplaneta.pl/forum/viewthread.php?forum_id=20&thread_id=257[/url]
    to nie Blomkamp, ale zacne i podobne w stylu do D-9


    @Craven
    – spokojnie klimat shorta Halo został zachowany w D-9 🙂

    Ogólnie derek będzie zachwycony, to czego mu brakowało w temacie Half-Life (film za 500$) znajdzie w D-9 🙂

    #3282
    derek
    Member

    wiem, że będę:) i w odróżnieniu od ciebie poczekam do października:) sci-fi tego sortu wychodzą raz na ruski rok, więc dam sobie na wstrzymanie.

    #3289
    Sasquatch
    Member

    Doskonale Cię rozumiem, ja też poczekam na najlepszy film tego roku tj. premierę Inglourious Basterds w kinie mimo wcześniej VHSki na sieci 😀

    #3301
    derek
    Member

    Sasquatch:

    [i]Neill Blomkamp to nasza nadzieja na prawdziwe fabularne SF na następne lata!!![/i]

    takie coś znalazłem w Internecie:

    [img]http://img207.imageshack.us/img207/4676/blomkamp.jpg[/img]

    #3302
    Sasquatch
    Member

    To fakt 😀
    Neill niczym Chuck Norris wali D-9 w ryja z połobrotu!!! 😀
    Niech mu dadzą zrobić ekranizację HL plizzzzz!!!
    Albo choć szybko D-10.

    PS.
    Czytam recki bezspojlerowe o IB i nawet Ci, którym KB I DP się nie podobały, piszą że film jest arcydobry! 😀

    #3303
    yuti-ra
    Member

    Wczoraj w późnych godzinach wieczornych, moja silna wola pękła pod naporem ciekawości, zacząłem oglądać z myślą, ech spojrzę tylko, uchylę rąbka tajemnicy i zostałem pochłonięty, wessany i tak do ostatniej minuty, powiem jedno wiele widziałem ale przy tym ostatni terminator wygląda jak dzieło 5latka zarówno pod względem fabuły jak i efektów specjalnych, panie MCG buty Blomkampowi pastować a nie za kamerą stawać… Strasznie zepsułem sobie zabawe :(, wycieczka do kina obowiązkowa, + jak dla mnie sypanie głowy popiołem na znak skruchy. Sasquatch bądź silny…To nie film to pieprzone dzieło sztuki

    Sharlto Copley główny rozgrywający, nikomu nieznany aktor który swoją grą zwyczajnie miażdży, z jego bohaterem żyje się po prostu każdą minutą w filmie…

    #3304
    Sasquatch
    Member

    Witaj w klubie, tez miałem zamiar tylko zobaczyć początek 😀

    no ale nie uważam, że sobie coś zepsułem, w czasach VHS Rambo 1 nie na takiej kopii sie oglądało i był czad!

    A D-9 w kinie i tak zobaczę!

    #3305
    yuti-ra
    Member

    Gdybyś zobaczył w jakiej jakości oglądałem jurrasic park i to z wypiekami na twarzy… ech człowiek się starzeje i wymagania mu rosną… 😉

    Ech zlote lata vhs, czasy robota joxa i comando 😀

    #3306
    Rif Starfire
    Participant

    Tylko że w starych czasach nie mieliśmy za bardzo wyboru, albo film był z ograniczeniem wieku, albo go nie było wcale w kinie. albo z dwuletnim poślizgiem jak Star Wars (chociaż to zły przykład, bo to hit sprzed ery VHS) Dzisiaj wystarczy odrobina cierpliwości i samozaparcia, tak więc wstydźcie się!

    PS. Sasquatch jest Atarowcem, więc powinniśmy być wyrozumiali 😉

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.