MacGyver

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale MacGyver

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • Autor
    Posty
  • #314
    muciek
    Member

    z tego co pamiętam to był też pełnometrażowy film TV i on dopiero nawiązywał do indy'iego. Mac szukał w nim Atlantydy

    #329
    szalonyKP
    Member

    byl grobowiec aleksandra wielkiego, komputer na pare i atlantyda. i naziole. super byl ten film.

    #332
    muciek
    Member

    no i był też Brian Blessed – mega-kultowiec. W tym filmie po prostu było wszystko co trzeba:D

    #344
    M
    Member

    Jeszcze był film w którym Angus rozbroił bombę atomową za pomocą rakiety tenisowej 😉

    #345
    John J Adams
    Keymaster

    O co biega z tymi mrówkamy?

    #351
    podloopom
    Member

    był taki odcinek co macgyver w nim walczył z krwiożerczymi mrówkami. i zrobił sobie pancerny kombinezon ze starej plandeki.

    #354
    John J Adams
    Keymaster

    Nie brzmi porywająco. One były wielkie/zmutowane?

    #356
    harry
    Participant

    nie, afrykańskie.

    albo południowoamerykańskie, jeden pies… mrówka.

    było ich dużo i zeżerały wszystko co stanęło na ich drodze. stanęła na ich drodze świnia? zeżarły. stanął na ich drodze człowiek? zeżarły! a jak na ich drodze stanęła rzeka? zeżarły? nie. wypiły? też nie. poodgryzały z drzew liście i sobie małe mrówcze łódeczki z nich zrobiły.

    #357

    Mrówki normalne, ziemskie, tylko zagraniczne. W dodatku hurtowo.
    Jeśli mnie pamię nie myli Makgajwer pojechał tam do kogoś a zastał wspomniane mrówy. Po wielu perypetiach pokonał je płomieniami z miotacza własnego pomyślunku. Jeśli było inaczej, to sprostujcie.

    #358
    Mortimer
    Member

    Pomysł na ten odcinek był zaczerpnięty ze starego filmu romansowo-przygodowego (z Charltonem Hestonem chyba) co go Kałużyński z Raczkiem pokazali w "Perłach z lamusa" tak jakoś w okolicach pierwszej emisji serialu. Tam była identyko sytuacja – gdzieś w południowoamerykańskiej dżungli co jakiś czas mrówki ruszały i żarły wszystko na swojej drodze…

    A co do samego MacGyvera to najlepsza była pierwsza seria – najfajniejsze pomysły, najfajniejsze prologi (wzorem Bonda nie mające wiele wspólnego z właściwym odcinkiem), jeździł też na gościnne występy gdzieś do Czechosłowacji albo NRD czy innego kraju znękanego 🙂 Później zaczęły się bardziej takie obyczajowe amerykańskie smęty i znać było chyba mniejszy budżet. Ale ogólnie miłe wspomnienie 😉

    #367
    graylady
    Participant

    pamietam jak moj dziadek z zapartym tchem sledzil przygody MacGyvera na szklanym ekranie, tylko w sumie po to, by potem w swoim domku probowac odtwarzac te rozne rzeczy jakie MacGyver budowal. tylko, ze zawsze jakims cudem sie dziadkowi to nie udawalo.

    ale to co zazwyczaj pokazywal Adam Slodowy u siebie, to dziadek moj potrafil zrobic, bez najmniejszego klopotu. 😀

    #368
    Mortimer
    Member

    Nawet znalazłem film z którego zaczerpnięto motyw z dżunglożernymi mrówkami – to "Naga dżungla" (1954) i nie jest to erotyk 🙂

    http://www.filmweb.pl/Naga+d%C5%BCungla,1954,o+filmie,Film,id=129278

    Warto by sobie odświeżyć B)

    #375
    Ragnus
    Participant

    Drogi fanie ogień nie wystarczył na mrówki – wymutowały sobie pancerz ochronny. Żeby się ich pozbyć trzeba było wysadzić tamę i zalać je wszystkie.

    #378

    W młodości nie raz hodowałem mrówki w słoikach i zawsze pływały, a zagraniczne sie potopiły?! To zmienia mój pogląd na MacGyvera :/

    #662
    witoldus
    Participant

    MacGyver to serial mojego dzieciństwa! Do tej pory przymierzam się do kupna szwajcarskiego scyzoryka podobnego do tego,którym w/w bohater potrafil zrobic prawie wsystko 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.