The Dark Knight

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Dark Knight

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Autor
    MIKET
    Participant

Intredyktorze – nie ma nic złego, Iron Man to był bardzo dobry film i faktycznie w skali fajnosci sa one blisko siebie i to juz kwestia gustu co lepsze 🙂

I rowniez zgodze sie – w nowym Batmanie brakuje Gotham. W pierwszym jeszcze dało sie wyczuć te mroczność miasta (choc to i tak było mało w porownaniu z Burtonowskim Gotham) – w TDK to taki nowy jork, bez zadnego znaku szczegolnego, bez własnego charakteru, stąd moje wrazenie ze czesc druga jest mniej mroczna – co jednak wcale az tak nie umuje całemu dziełu.

Sasquatch
    Member

Ja sie podpisuja obiema mackami pod tym co napisali Atue i Garindan. Dodam tylko ze skoro film kradnie Joker to wlasciwie on jest tym "mrocznym rycerzem" a batman ma ledwie cameo.

I powtorze to co juz pisalem wczesniej sceny akcji a szczegolnie walk z udzialem batmana to jakas kpina. W BB przynajmniej byl jakis klimat np. walka w dokach…

TrueCouchSurfer
    Participant

Imho na top 25 filmów to się łapie i tak, chyba jako jedyny o superherosie. Ale, żeby nie chlapnąć głupoty to dziś oglądam Batman i Batman Returns (bo Returns było imho lepsze niż Batman), żeby nie było, że przyćmił mi oczy efekt świeżości.

Zgadzam się z przedmówcami, że Iron-Man był świetny, ale mimo wszystko trzeba być entuzjastą komiksów, żeby jarać się nim tak jak Batmanem.

Swoją drogą pamiętam ten dzień, pierwszy numer Batmana w Polsce, padał śnieg – to był grudzień i kupiłem go w kiosku na dole kiedy było całkowicie ciemno… i potem szliśmy z rodzicami w tym śniegu i mroku, a potem czytałem ten komiks… aaaaaaaaaaaaaaaaaa. Całe sczęscie, że pierwsza była adaptacja, a nie Zabójczy Żart, bo byłbym nienormalny.

awu
    Member

Mailem duże nadzieje, ze zachwyci mnie jak BB ale niestety Gotham gdzieś zniknęło, Batman gada jakimś dziwnym głosem, za dużo bondowych gadżetów od których chwilami nie moglem się połapać o co chodzi. Ogólnie film przeciętny. Joker podobał mi sie.

koalasmuck
    Member

nie wiem jak kosmiczne oczekiwania mieliście wobec tego filmu, ale mnie cały ten hype wokół niego nie omamił i dostałem dokładnie to czego można się było spodziewać po milionie trailerów itp – dobre, przygodowe, a niegłupie kino. Ot tyle i aż tyle :]

M
    Member

50 prawd objawionych przez The Datk Knight: 😉

http://www.film.org.pl/prace/50_prawd_mroczny_rycerz.html

M
    Member

Ale niektóre punkty to zwykłe czepialstwo.

Atue
    Participant

Ci z Warki wybitnie się już nudzą.

Lamerska robota – większość przepisana z IMDB.

M
    Member

A tak w ogóle to na kolejną tubę youtuba proponuję wybór najlepszych przeróbek zwiastuna Dark Knighta 😉

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.