Co poprawic na ZP!?

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co poprawic na ZP!?

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 233 total)
  • Autor
    Posty
  • #1026
    witoldus
    Participant

    Taka koszulka to dopiero czad!!!

    #1034
    Jasiu Ciast
    Member

    popieram w 100% idee koszulki z krolem//tylko może jakiś inny wzór bardziej coś z cytatem z martwego zła 2 np. swallow this!!!

    #1080
    harry
    Participant

    ja wiem, że to może już podchodzić pod bardziej zaawansowaną webmasterkę, ale czy nie dałoby się gdzieś na stronie zrobić formularza do wrzucaniu newsów?

    np. znalazłem jakieś nowe zdjęcie/plakat/trailer i uznałem, że wypadałoby dać cynk Komandorowi. i co? wysyłać maila to jakoś tak głupio, a zakładać nowy temat na forumie dla jednej pierdółki, która może się pojawić w następnym niusie o danym filmie (i tym samym się zdewaluować) to niepotrzebne zaśmiecanie.

    a tak sobie wchodzę w formularz, piszę: [i]jest nowy trailer do 'Ultra-czaderskiego-filmu': [link].[/i]

    wtedy Komandor sobie na spokojnie patrzy, ocenia czy ciekawe, czy nie i ewentualnie potem wykorzystuje informację.

    i już mogę spać spokojnie, że spełniłem swój obywatelski obowiązek, przekazując informację dalej, a wiem, że nie sprawiam wrażenia podekscytowanego nerda, który się publicznie chwali wszystkim, co znajdzie w sieci, ani nie podrzuca staroci, o których było już wspominane.

    #1081
    watson
    Participant

    Pod linkownią masz przecież opcję "dodaj newsa".
    Wychodzi na to samo, i tak idzie przez komandora.

    #1083
    John J Adams
    Keymaster

    No właśnie 🙂

    #1116
    Ragnus
    Participant

    A może by tak dodać możliwość komentowania sond?
    Zresztą aktualna sonda wygląda mi na ustawioną, przecież każdy wie, że najlepszy i najbardziej kultowy jest Adams. Ktoś musiał podle podmienić wyniki!

    #1122
    starkiller
    Participant

    Dodajcie jakiś spis obecnie realizowanych rimejków bo sie pogubic można co rimejkują teraz w holiłudzie a co nie. Coś typu tabelki filmów komiksowych, albo jakoś inaczej.

    pozdro

    #1125
    watson
    Participant

    [quote][b]Ragnus napisał/a:[/b]
    A może by tak dodać możliwość komentowania sond?
    Zresztą aktualna sonda wygląda mi na ustawioną, przecież każdy wie, że najlepszy i najbardziej kultowy jest Adams. Ktoś musiał podle podmienić wyniki![/quote]

    Wg mnie nieakceptowalną manipulacją było pominięcie w ankiecie Erica Cartmana. I mój głos nie jest odosobniony!

    #1126
    Lord New Age
    Participant

    [quote]Dodajcie jakiś spis obecnie realizowanych rimejków[/quote]

    Jesli to zrobimy to obejmiemy w tabelkach (komiks+gry+rimejki/kontynuacje/wariacje) 95% usanskiej produkcji filmowej.

    #1128
    watson
    Participant

    Poza tym musiałaby to być tabelka n-wymiarowa.
    Remake kontynuacji gry na podstawie komiksu?

    #1135
    Yans
    Member

    Popieram Ragnusa !!! Sonda jest przekręcona, bezdyskusyjnie najlepszy jest Eric Adams !!!:)

    #1139
    Yans
    Member

    Kolejna sugestia – NO MORE NEWS about IRON MAN !!! 😉 I dlaczego wciąż nie ma prawie nic o MACKACH ???!!!

    #1141
    watson
    Participant

    Macka to jest taka mała maca, rozumiem?
    Zaapeluję do syjonistycznej frakcji zakazanoplanecian o wypełnienie tej luki.

    #1212
    horror
    Participant

    nie mam nic konstruktywnego do napisania, sprawdzam tylko czy awatar fajnie wyglada na niebieskim tle.

    #1213
    garret
    Participant

    Mi sie pipboy podoba

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 233 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.