Co poprawic na ZP!?

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co poprawic na ZP!?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 233 total)
  • Autor
    M
    Member

Yattaman 😉

Gigi też! Ale koniecznie Daimos, a dodatkowo Tsubasa, Yattaman, niech i Kolargolowi się dostanie! Kpt. Planeta obowiązkowo i Transformery, nawet Krecik zzamiedzi, ale już komersze amerykańskiej mówimy stanowcze nie.

[url=http://youtube.com/watch?v=wVHJ0Xs3Fcc][b]Daimos[/b][/url] – to przecież esencja zakazanoplanectwa!

garret
    Participant

sama japonszczyzna ;))))

Z krecikiem jestem na biezaco, leci na Mini Mini, baltazar i koziołek matołek również.

Przy ankietach przydałaby się zasada 1 zakazanoplanecianin = 1 głos. Zauważyłem bowiem, iż niektórzy manipulują jej wynikami i nawet otwarcie się do tego przyznają! Jeden z Jacków i Placków zwracał nawet na to uwagę kilka miesięcy temu mówiąc, że sondaże są sfałszowane przez co przegrał wybory.

Ponadto zastanowiłbym się nad banem dla Japs-stafu. Zresztą jak spostrzegłem, nie tylko ja to zasugerowałem 🙂

harry
    Participant

e tam, japońszczyznę z Polonii 1 wszyscy pamiętają i namiętnie sobie przypominają w każdym zakątku internetu. ja bym był za kvltami, które można było oglądać na początku Cartoon Network (Power Zone!), jak 'Thundarr the Barbarian' czy 'Pirates of the Dark Water'.

MIKET
    Participant

2 tytuły – Gandaharr i Robotix. KULT!

Interdyktor
    Participant

Wiem, że moge zostać za to zlinczowany, ale czy Załoga G to to samo co eskadra orła?

Lord New Age
    Participant

@Interdyktor
    Moge sie mylic.
    To chyba dwie podobne graficznie chinskie bajki.
    Ale Zaloge widzialem 100 lat temu, a Eskadre tylko przez kilka minut kiedys w kablowce.

Interdyktor
    Participant

Sorka za off top, ale właśnie cholera nie wiem czy widizałem obie animki czy jedno i to samo. Jak pamiętam, to eskadra orła to taka ekipa w strojach ptaków-orzeł, łabądź, sowa i coś tam jeszcze, w wielkich mechach, walcząca z kosmitami, których dowódzcą był taki smieszny ni to facet ni to babka, co się pod koniec okazało, że toto to była jakaś lasia kontrolowana przez głównego bad guya czy jakoś tak.

Przepraszam za nie poszanowanie tematu, ale dla mnie zawsze jedyne i słuszne kreskówki to te z Bugsem, Daffym i resztą. Spadające kowadła 4 ever!!!

Wracając do tematu, jeśli chociaż 20% tego działu o kreskówkach, nie będze zawierał japońskich códactw, to jestem na tak!

John J Adams
    Keymaster

To co opisałeś jako Eskadra Orła brzmi dokładnie jak Załoga G.
    Gdzie to leciało i co za łoś to tłumaczył? Nieznany był mu kult Załogi???

Oczywiście także nie popieram przesadnej japonizacji ZP, ale nie sposób przecenic kvltowości skośnookich produkcji. Propocje azjatyckich do komerszych animacji powinny oscylowac wokół 40%/60% i byłoby fair.
    Licze, że pomysł nie przejdzie bokiem, a Panowie Redaktorzy wykorzystają wiernych zakazanoplanetowiczów i ich twórcze umysły, wszak po to powstało forum – aby wysysac z nas kult i przypisywac go sobie, czyż nie?

szalonyKP
    Member

Eskadra Orła to Załoga G. a Załoga G to zamerykanizowana wersja Science Ninja Team Gatchaman (powaznie sie rozni od oryginalu).

muciek
    Member

ktoś wspomniał Yattamana i mi się przy okazji przypomniało, że niedawno na wiki i imdb czytałem, że japońce właśnie kręcą wersję live action:D

mam nadzieję, że już niedługo przeczytam o tym jakiegoś grubszego newsa na zakazanejB)

awu
    Member

Zmieńcie KOLOR i DESIGN bo obecny pasuje tylko do działu ATARI.

prabab
    Participant

[quote][b]awu napisał/a:[/b]
    Zmieńcie KOLOR i DESIGN bo obecny pasuje tylko do działu ATARI.[/quote]
    Ten bucha kultem jak ta lala, zmiana wyszłaby wszystkim na złe.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 233 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.