KUNG FURY

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #25714
  SnakePlissken
  Participant

  Film nie podobał mi się. Jak dla mnie ciągnięcie kasy na kickstarterze na stworzenie 30 minutowego trailera filmu jest rzeczą conajmniej dyskuskusyjną, ale do rzeczy:
  1. Czemu „film” trwa tylko 30 minut?
  Nie byłoby sensowniej wpieprzyć do filmu dodatkowe 30 minut jakichś zapychaczy w postaci rozmów postaci czy czegokolwiek, co dodałoby np. jakąś głębię postaci czy poczucie, ze film ma jakikowiek sens
  2. Brak sensu w działaniach bohaterów.
  Ktoś może powiedzieć, że to świadomy zabieg twórcy ale np. takie Danger 5 pomimio, że irracjonalne ma tam jakąś fabułę, a tu dziwne/głupie rzeczy dzieją się totalnie bez powodu ( Kung Fury musi zabić Hitlera – bo tak, Hitler przenosi się w przyszłość – bo tak , dlaczego? :/)

  #25717
  Niedzwiad Mk.II
  Participant

  Na mnie również Kung Fury nie zrobił takiego wrażenia jak się spodziewałem. Chociaż poprawię Cię, Kung Fury przenosi się w przeszłość żeby zapobiec maskarze policjantów przez Hitlera w teraźniejszości (tak na siłę można to wytłumaczyć). Ale masz rację film-filmik jest na to za krótki.
  Danger 5 nawet z dużo słabszym drugim sezon, jest lepsze od KF.
  Na plus KF są efekty specjalne i sceny akcji, tutaj się naprawdę postarali, niestety pozostaje uczucie, że reszta to po prostu kiczowate one-linery i klisze z lat 80 posklejane bez składu razem…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.