KUNG FURY

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor
    Posty
  • #25714
    SnakePlissken
    Participant

    Film nie podobał mi się. Jak dla mnie ciągnięcie kasy na kickstarterze na stworzenie 30 minutowego trailera filmu jest rzeczą conajmniej dyskuskusyjną, ale do rzeczy:
    1. Czemu „film” trwa tylko 30 minut?
    Nie byłoby sensowniej wpieprzyć do filmu dodatkowe 30 minut jakichś zapychaczy w postaci rozmów postaci czy czegokolwiek, co dodałoby np. jakąś głębię postaci czy poczucie, ze film ma jakikowiek sens
    2. Brak sensu w działaniach bohaterów.
    Ktoś może powiedzieć, że to świadomy zabieg twórcy ale np. takie Danger 5 pomimio, że irracjonalne ma tam jakąś fabułę, a tu dziwne/głupie rzeczy dzieją się totalnie bez powodu ( Kung Fury musi zabić Hitlera – bo tak, Hitler przenosi się w przyszłość – bo tak , dlaczego? :/)

    #25717
    Niedzwiad Mk.II
    Participant

    Na mnie również Kung Fury nie zrobił takiego wrażenia jak się spodziewałem. Chociaż poprawię Cię, Kung Fury przenosi się w przeszłość żeby zapobiec maskarze policjantów przez Hitlera w teraźniejszości (tak na siłę można to wytłumaczyć). Ale masz rację film-filmik jest na to za krótki.
    Danger 5 nawet z dużo słabszym drugim sezon, jest lepsze od KF.
    Na plus KF są efekty specjalne i sceny akcji, tutaj się naprawdę postarali, niestety pozostaje uczucie, że reszta to po prostu kiczowate one-linery i klisze z lat 80 posklejane bez składu razem…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.