Jurassic World

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Posty
 • #19529
  Badus
  Participant

  Po wielu bojach okazuje się, że dinozaury żyją i film jest już w produkcji. Obraz zmajstruje Colin Trevorrow (specyficzne Safety Not Guaranteed i nic ponadto), a słuchać się go na planie będą Chris Pratt (Star-Lord), Bryce Dallas Howard (Gwen z ostatniego spajdersyfu Raimiego), Irrfan Khan (naukowiec z nowego spajdersyfu), Jake Johnson (New Girl), Ty Simpkins (szczyl z Iron Man 3) i Omar Sy (Bishop z X-Men). Jak więc widać eka dość mocno lubi komiksowe występy, ciekawe na ile polubią się z gadami.
  Fabuła póki co prezentuje się dość prosto – na znanej wyspie w pełni funkcjonuje park rozrywki znany z oryginału. Niestety, kryzys ekonomiczny rzutuje na odpływ klientów, więc kierownictwo postanawia przyciągnąć ich nową atrakcją. Reszty można się domyślać…

  Na SDCC rzucono też plakat

  Premiera 12 lipca 2015

  #19530
  Zyll666
  Participant

  Offtop, oba wymienione spajdersyfy mi się podobały. Trójkę lubiłem najbardziej, bo przy pierwszych dwóch ziewałem, a z nowych wolę dwójkę. Chyba coś ze mną nie tak 🙁

  #22569
  Kaczor
  Participant

  https://www.youtube.com/watch?v=RFinNxS5KN4

  CGI-fest do mnie nie przemawia, wygląda jak każdy generyczny film o potworach. Kurde nawet bramę do parku musieli komputerową zrobić? Do tego durny pomysł z dinozaurami GMO.

  #22580
  Bezel
  Participant

  @Kaczor

  Kurde od pierwszej części Parku Jurajskiego wiadomo, że wszystkie wyhodowane dinozaury to hybrydy, bo do brakujących fragmentów DNA wyekstrahowanych z bursztynów, dodano DNA płazów i gadów.

  Co do samego trailera, mam nadzieję, że zobaczymy fajne widowisko które będzie trzymało poziom.

  #22581
  Badus
  Participant

  Brama nie jest CGI – to makieta. Za to widok za nią już jest wyrenderowany na kompach. W necie już było trochę o tym, że w filmie to ujęcie ma inaczej wyglądać w filmie.
  Zwiastun ssie i obawiam się, że dinozaury mają już końcowy sznyt. Wygląda to wszystko mocno daremnie.

  Ps. Jedyna sympatyczna scena to póki co Star-Lord i tresowane raptory. Powinni zrobić z nich gang motocyklowy ;]

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.