Avengers: Age of Ultron

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Avengers: Age of Ultron

Tagged: 

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #19265
  Badus
  Participant

  Powracają Avengersi, ponownie kręci Whedon. Pojawią się nowe postaci, które po bitwie z eką prawdopodobnie wstąpią w jej szeregi – rodzeństwo Quicksilver oraz Scarlet Witch. Zapowiada się zmiana genezy tych postaci z uwagi na to, że Marvel nie posiada praw do „mutancich” elementów (ah, te legislacyjne zawiłości własności intelektualnej).
  Za głównego złego robi Ultron – super robot, który chce urządzić Holocaust na globalną skalę. W tej roli James Spader (Stargate, a ostatnio The Blacklist).

  Premiera PL – 8 maja 2015.

  #25286
  Niedzwiad Mk.II
  Participant

  Mini recenzja

  Avengers 2

  Grają Ci sami co poprzednio, plus kilka nowych postaci i Paul Bettany, który w końcu mógł zobaczyć do czego podkładał głos przez kilka ostatnich lat.

  O co chodzi: Ogólnie oglądasz Avengers 1.

  Ogólnie jest ok, bez rewelacji. Już na pierwszy rzut oka widać, że CGI jest mocno nierówne w firmie i bardziej przypomina przerywniki ze średnich gier niż coś robione dla blockbustera. Fabuła to praktycznie kalka Avengers 1 z kilkoma zmianami. Film jest zdecydowanie za długi i widać, że Disney-Marvel zaczyna mieć problem z ogarnięciem całego uniwersum. Dla osoby, która chciała obejrzeć po prostu kolejną część Avengers a nie jest fanbojem wiele wątków w filmie będzie po prostu z czapy, bez wytłumaczenia.
  Ultron ma fajny charakter ale jego motywacja to podstawowa klisza złowieszczego AI. Niestety nie ma co się spodziewać oryginalnej fabuły w A3, ponieważ to będzie kolejny bad guy próbujący zniszczyć Ziemię.

  3.5/5

  Hail Hydra

  Sorry za mało konkretów, ale prawie 3h w kinie mnie wymęczyło.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.