Farscape

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Farscape

  • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Autor
    Posty
  • #3822
    John J Adams
    Keymaster

    Kolejne sezony to kolejne skoki jakościowe, chociaż pierwszy nie był taki zły. Taki całkiem Fireflyowy to on nie jest, raczej eksploracja różnych kręconych SF-pomysłów na tle wojenek + lekki koloryt BSG.

    #3823
    Yans
    Member

    JJA ====> Dzięki, brzmi zachęcająco, zassysam i oglądam dalej, dobrego SF nigdy za wiele 😉

    #3824
    kamill
    Participant

    Ja zacząłem daaawno temu od samego początku i mnie odrzuciło. Potem na szczęście poszedłem po rozum do głowy i zacząłem od drugiego sezonu – i od tamtego momentu Farscape pozostaje moim ulubionym serialem W OGÓLE.

    Ale – prawdę powiedziawszy – science-fiction to tam nie ma za wiele. Cały sztafaż w postaci statków, komputerów i kosmosu jest gdzieś bardzo w tle i traktowany jako pretekst. Liczą się postaci i relacje między nimi. Niby banał, ale w takim Star Treku jest jakby na odwrót (oj, narażam się).

    #3827
    Yans
    Member

    Kolejne odcinki łyknięte, fajny był "Back and Back and Back to the Future" – wariacje z przewidywaniem przyszłości zawsze mają fajny klimacik. Z kolei w "Throne for a Loss" fajny Cthulhu i Judge Dread'opodobni Tavlekowie. Ogólnie nie jest źle a jak mówicie, że później jest jeszcze lepiej, to na pewno nie odpuszczę 😉

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.