KOSMICZNY TEST – kult nad kulty

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale KOSMICZNY TEST – kult nad kulty

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Autor
    Posty
  • #1001
    Lord New Age
    Participant

    dobre na nordcon, mogly by startowac kluby itp

    #1002
    John J Adams
    Keymaster

    Pamiętam jedno pytanie z "Odmiennych stanów świadomości". Puszczają kawałek filmu i pytają "jaka jest następna scena".

    Kolo trafnie odpowiedział "Bohater wdziera się do ZOO i zabija antylopę".

    #1021
    Turek
    Participant

    [quote][b]Witz Worx napisał/a:[/b]
    W głowie kołacze się jeszcze z tego fragment jakiegoś SF, który odwrócił moim jestestwem na drugą stronę, niestety nie wiem z jakiego to filmu —> dwa brodate dziady walczą ze zgrają robotów /szturmowców.
    [/quote]

    To mi wyglada na Ice Pirates.

    #1023
    Witz Worx
    Member

    Dałem to już nawet do działu "ktokolwiek widział", a wczoraj spędziłem kilka godzin przy YT, w poszukiwaniu wrażego filmu. Tam też sprawdziłem Ice Pirates i musze, przyznać , ze jest to bardzo prawdopodobny kandydat. Nieco więcej światła rzuciłoby, gdyby jeszcze przypisany był temu filmowi wspomniany fragment…szukam dalej. Dzięki

    [b]EDIT; To jest to! Ha!
    dziady z kijami i roboty migaja tu: [/b][url]http://pl.youtube.com/watch?v=X9Vd1CKiR8g&feature=related[/url]

    #1024
    witoldus
    Participant

    [quote][b]Lord New Age napisał/a:[/b]
    Ja zawsze liczylem na te kawalki filmow.
    Pamietam dwa: palenie (chyba) wampirow w szopie i jakis taniec czy rytual z pochodniami z jakiejs animacji.

    Znalzlem kiesys w starych zinach jakiwes wzmianki o tym, szykowal sie ktorys z klubow fantast.

    Pamietam ze w czasie koncowych napisow wiara ogladala nagrody siedzac w kosmicznych fotelach.[/quote]Z tą wzmianką w zinie to nie przypadek,w tym programie rywalizowali ze sobą członkowie różnych klubów miłośników fantastyki należacych do nieistniejącego już PSMF-Polskiego Stowarzyszenia Milośników Fantastyki.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.