Earth 2

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Earth 2

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Posty
 • #920
  M
  Member

  Skoro wspominamy seriale umarłe po jednym sezonie (Space: above and beyond) to zapodam wspomnienie o innym serialu, który (wtedy) podobał mi się – Earth 2. "Ziemia 2" leciał u nas w USA w 1994/1995 i chyba polska emisja była niewiele później.

  #921
  Lord New Age
  Participant

  Lubilem to wtedy, ale boje sie ze to kiszka byla.

  #924
  garret
  Participant

  Kiszka była

  #947
  Plant
  Member

  vhs jeden odcinek chyba pilot i czesc ktoś ma całość?

  #1106
  witoldus
  Participant

  Przeciętny był ten serial,ale w tamtych czasach oglądałem prawie wszystko z etykietką sf lub fantasy.Teraz jestem bardziej wybredny:)

  #1107
  Witz Worx
  Member

  Obejrzałem wszystkie odcinki, z wyjatkiem któregoś w środku. to był serial, który stopniowo sie wypalał, tzn. zacząl się od fajnego pilota a pierwsze odcinki trzymały nieźle w napięciu, potem zaczął się powoli rozmywać, i tak już do końca. Był tam, jakże popularny motyw tajemnicy, jaki skrywała obca planeta i zamieszkująca ją jeszcze bardziej tajemnicza rasa, przez co sledziło się odcinki z niemałym zainteresowaniem. Niemniej z czasem napięcie opadło a cała prawda o drugiej ziemi zaczęła być srednio odkrywcza, podobnie jak perypetie ziemskich osadników. Wyglądało to, jakby realizatorom zabrakło pomysłów, co właściwie moze się tam jeszcze wydarzyć. Obsadowo Nie można zapomnieć, ze pojawili się tam; Tim Curry, który zagrał w pierwszych odcinkach jako typ spod ciemnej gwiazdy oraz Clancy Brown (Kurgan w "NIeśmiertelnym 1"), który pojawiał się aż do końca, w nietypowej dla siebie roli lekko ciapowatego ojca.

  #1108
  Lord New Age
  Participant

  widzialem chyba calosc, procz ostatniego odcinka.
  do dzis wiem tylko to, co opowiedzial mi wtedy brat.

  #1133
  merle
  Member

  kurcze mam sentyment do tego serialu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.