ROBIN HOOD

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale ROBIN HOOD

  • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Posty
  • #913
    Plant
    Member

    http://www.robinofsherwood.org/
    1984 – 1986
    http://www.freewebs.com/robertaddie14/RoSgalleryDutchPol1.htm
    jedyny, niepowtarzalny…klimat, zdjęcia,muzyka CLANNAD…aktorzy
    szeryf i gisburne! will szkarłatny…Marion, braciszek,…
    MAGIA i Hern
    chyba nie ma lepszej ekranizacji księcia złodziei. Wspaniale się stało, że wkońcu doczekał się edycji DVD również w Polsce. Dodatkowo z making of..

    kontynuacja z synem Connerego już była nieco wymuszona, choć planowano pierwotnie ciągnąć to z Michaelem Praedem

    dodatkowo grał Boba Fett::) jak pamiętam

    Normalnie wersja kinowa Kevinem Costnerem MASAKRA już zdecydowanie przewrotnie lepsi Faceci w rajtuzach:::)
    a pamiętacie, że równocześnie z Costnerem powstał brytyjski ale taki na pół gwizdka…no jest jeszcze z Connerym jako starym Robinem powrót po latach. tam Hapburn była …

    #916
    John J Adams
    Keymaster

    Oglądałem to ostatnio dość dawno temu (jakieś 2 lata), ale był kult w ryj. Co prawda mocno mnie wkurzył dość prymitywny odcinek o Templarach, ale np. zły Ryszard Lwie Serce był fajny 🙂

    Trochę smutno natomiast kończy się ostatni odcinek Time of the Wolf, gdzie Szeryf i Gizbern (nazwałem kiedyś tak żółwia) jadą ku niemal pewnej zgubie…

    #929
    garret
    Participant

    Nie no kult i koniec, co tu gadac

    Kto pamieta jedyby odcinek w ktorym szeryf zrobił w konia bande 🙂 ?

    #930

    dla mnie to jedyny prawdziwy Robin Hood – peweni dlatego ze to bylo moje pierwsze tak rozbudowane spotkanie z ta postacia. Lecialo chyba w niedziele okolo 15 na 2 programie TVP. Pozniej ogladalem powtorki na chyba rtl7 i nadal bylo czadem. I niedawno tak z rok moze 2 lata temu ogladalem znow i nadal serial rzadzil – mimo ze owszem czuc np slabe miejscami walki itp. to magia serialu nadal dzialala.

    nie bede juz pisal jakim kultem kiedys byl Nasir… bo tego zadne slowa nie oddadza 😉

    #931
    garret
    Participant

    lecialo chyba wczesniej kolo 12-13 Głowy nie dam ale pamietam ze musialem klamac ze bylem w kosciele a ogladalismy robinhooda u kumpla

    w bloku jeszcze lecialy wszystkie zwierzeta duze i male a w pozniejszych czasach wyspa skarbow, wtedy niezla 🙂

    #932
    Lord New Age
    Participant

    Kino Familijne sie to chyba nazywalo, cykl ten lecial w niedziele okolo 14.

    #934
    John J Adams
    Keymaster

    O 16, moi panowie. Pamiętam że chodziłem do kościoła na 15.00 i pędziłem zaraz potem do chaty na Robin Hoodzika 🙂

    Potem czytałem różne książki o nim i wkurzałem się że nie ma Nasira i tych fajnych czarów.

    #935

    w ksiazkach musieli jakies bzdury pisac, przeciez Robin nie dal by rady ciagle gizbernowcow pokonywac gdyby Hern i Nazir mu nie pomagali

    #945
    Plant
    Member

    tvp 2 12 sta i potem chyba videoteka:)

    #951
    garret
    Participant

    konsultowalem wczoraj z Blondim i tez cos mowil o 12 🙂

    Ale dyskusja wspominkowa 🙂

    #1568
    Plant
    Member

    a co powiecie o nowym serialu z 2006-2007 roku z Jonasem Armstrongiem? Dla mnie była to zupełna pomyłka, niby chcieli zrobić coś na miarę dawnych klimatów…made in uk…dużo kręcili w Węgrzech. Miało się wrażenie jakby Robin przeniósł się w czasie i za chwile miał wybrać się na koncert albo jakąś współczesną impreze. Do tego brzydka Marion (Lucy Griffiths) i mało przekonujący Gisbourne, wogóle czarne charaktery , dobór aktorów tragiczny. Mizerny produkt, kiedyś chciałem nagrywać….ale po trzecim czy czwartym odcinku zrezygnowałem

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.