Daredevil

  • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Autor
    Posty
  • #781
    John J Adams
    Keymaster

    Wczoraj przypomniałem sobie ten film – w wersji reżyserskiej rzecz jasna, która nieco podnosi jego poziom.

    Przyznam, że film jest zajebisty w swojej mikroskali – niezły scenariusz, świetne dialogi, kilka naprawdę zajebistych scen, dobra muza. Obawiam się, że dobiła go stosunkowo mała widowiskowość (tak naprawdę większość głównych scen to bójki na ulicy), zbyt dużo elementów infantylnych oraz obsada. Ben Affleck, mimo, że zagrał nieźle, potrafi jednak z miejsca uprzedzić do każdego filmu, chyba że gra u Kevina Smitha. Kolejną kulą u nogi filmu jest znienawidzony przez wielu Colin Farrell, który tu znowu zagrał świetnie, ale po prostu źle się kojarzy.

    Tym niemniej, jeśli ktoś nie widział – polecam, ale faktycznie tylko w wersji deluxe.

    [i]You're good, baby, I'll give you that… but me? I'm magic. [/i]

    #790
    M
    Member

    Muszę nadrobić zaległość. Zawsze myślałem że to shit (to chyba przez nieszczęsnego Afflecka) do tego doszła trauma anty-superbohaterowa po "Batmanie i Robinie" 😉

    #791
    muciek
    Member

    Byłem na tym w kinie i bardzo źle to wspominam. Ale może obejrzę tą wersję deluxe i zmienię zdanie.

    #792
    harry
    Participant

    poza wyłapywaniem smaczków około-komiksowych, to nie znalazłem w tym filmie nic ciekawego. może jak będę miał kiedyś okazję, to wersję reżyserką obejrzę, ale nie jest to wysoko na mojej liście priorytetów.

    #793
    John J Adams
    Keymaster

    Acha, z zabawnych anegdotek: Piosenka Evanescence, która pojawia się w filmie została "odkryta" przez media jakieś pół roku później i stała się lekko spóźnionym hitem 🙂

    #795

    No kurcze, ja prosty jestem, mi się podobał już w kinie

    #796
    Jasiu Ciast
    Member

    troche bym polemizował ze stwierdzeniem że Affleck dobrze gra tylko u Smitha, dobre role też mu sie zdażają np. w Smokin'.Aces mała rola ale jara
    //według mnie film raczej mi przypomina pilot serialu niż film pełną gębą

    #797
    witoldus
    Participant

    [quote][b]Jasiu Ciast napisał/a:[/b]
    troche bym polemizował ze stwierdzeniem że Affleck dobrze gra tylko u Smitha, dobre role też mu sie zdażają np. w Smokin'.Aces mała rola ale jara
    //według mnie film raczej mi przypomina pilot serialu niż film pełną gębą[/quote] Rola Afflecka w w/w filmie była zajefajna!Był też moim zdaniem niezły jako jedno z wcieleń Jacka Rayana.

    #798

    hmm pilot serialu…cos w tym jest, a Eletkra to byl chyba juz ten serial 😉 (nie wiem dlaczego ale film Elektra wywarl na mnei niezwykle telewizyjne wrazenie, mimo nawet jakiegos tam rozmachu niektorych scen, jego zaleta byl jednak brak Afleka 😛 )

    #799
    MIKET
    Participant

    Mnie sie film najprosciej ujmujac nie podobał. Ot słaby film posrod innych komiksowych/marvelowskich – co nie znaczy ze wszyskie inne sa hicikami. Mam tu glownie na mysli X-Men'ow, ew. pierwszego Blade'a (choc przyznam rowniez ze i drugi mi przypadl do gustu.)

    #836
    Krusty
    Member

    Potwierdzam słowa komandora z jednym zastrzeniem że Ben(ktorego natabene lubie mimo jego oczywistych wpadek vel J LO i Pearl Harbor) nie pasuje mi nadal do roli śmiałka za to Elektra(nie film) to byl strzał w dziesiątke.

    #840
    Ragnus
    Participant

    Film widziałem dzień po tym jak był w tv, ale w wersji reżyserskiej. Powiem, że nawet podobał mi się i zachęcił do obejrzenia Elektry, który to film już wywarł znacznie gorsze wrażenie.
    Poza czarnym Kingpinem to nawet to wiele rzeczy bym się nie przyczepiał. Ot przyjemne widowisko na raz czy dwa razy by wyłapać trochę więcej szczegółów.

    #847
    witoldus
    Participant

    Ostatnio na TV1000 widziałem calkiem fajny krótki metraż z Kingpinem i Daredevilem w rolach głównych,zapowiadany przez samego Stana Lee.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.