The Thing 2011

  • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • Autor
    Posty
  • #5331
    Interdyktor
    Participant

    Najlepsze są oficjalne opisy, na ulotce kinowej i w necie, nie ma nic o tym, że film jest o koniu :D! ,,Najnowszy film studia Dreamworks i Stevena Spielberga to epicka opowieść, mówiąca o lojalności, nadziei i wytrwałości w pejzażu wiejskiej Anglii i Europy w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, teraz zagości na srebrnym ekranie''

    #5332
    derek
    Member

    [quote]Woooooooooooowwww!!! Kórna, czemuż ach to czemuż! [/quote]

    Nie wiem. Takie czasy chyba 🙁

    Już w tej chwili przed gmachem wytwórni powinny być transparenty "1% kontra 99%".

    1% to oczywiście elita elit, miłośnicy oldschoolowej epy i animatroniki.

    99% to cała reszta plebsu, teenejdżerów i innych teensów.

    #5333
    merle
    Member

    @Zyll666
    za całokształt
    w tym trailerze jest tyle smaczków, że jest z czego wybierać
    " its my horse sir";)

    a tytuł to też piękny popis naszego ambitnego tłumaczenia, do buraczków powinien powędrować
    uznali,że u nas na film o koniu wygrywającym I wojne światową nikt nie pójdzie do kina więc zamaskowali tytułem i opisikiem jaki przytoczył Interdyktor powyżej tak żeby wyglądało jak nowy film wajdy albo innej holland;)

    #5334
    podloopom
    Member

    [quote][b]derek napisał/a:[/b]

    1% to oczywiście elita elit, miłośnicy oldschoolowej epy i animatroniki.
    [/quote]

    i animacji poklatkowej!!!

    #5335
    Red
    Participant

    czytałem gdzieś, że Image Engine (od CGI w nowym Cosiu) miało 3-4 miesiące na wyrenderowanie komputerowych stworów. Może gdyby przeznaczyli na to 3-4 miechy więcej, byłoby lepiej? Poza tym to są chłopaki, które robiły f/x do Dystryktu 9, więc skill mają.

    #5336
    podloopom
    Member

    A ja gdzieś czytałem (nie wiem czy nie na ZP właśnie), jak na etapie preprodukcji Tony Woodruf się odgrażał, że wszystkie strachy w nowym Cosiu będą z gumy.

    Nie ma co się teraz bawić w jakieś tłumaczenia – film wyszedł przeciętny i tyle.

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.