Diablo III

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Diablo III

  • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Autor
    Posty
  • #5162
    Carbon Unit
    Member

    Nie wiem czy to kwestia głębokiej wiary w jedyną porządną firmę zajmującą się grami czy rzeczywiście tego co widać, ale jak dla mnie jedzie oldschoolem, ta czcionka!! Gameplay!
    Tutaj mały filmik z beta testu wizardem w spódnicy, gra wygląda na gotową, pewnie trwa dopasowywanie skilli, zatem czas zacząć oczekiwanie (odliczać trudno bo daty wciąż brak), bo chyba jednak będzie na co :D.
    [url]http://www.gamespot.com/pc/rpg/diablo-iii/video/6335873?tag=topslot;title;1[/url]

    #5163
    spitalaj
    Member

    Zapewne to co napiszę, można nazwać herezją herezji, ale chciałbym doczekać wersji konsolowej.

    #5168
    Godfucker
    Member

    Kilka dni temu na gry.wp.pl pisali że gra wyjdzie na konsole… Jeżeli wyjdzie z tego taki sam syf jak Dungeon Siege 3 to o dżyzas… Fajnie by było gdyby ta gra nie rozczarowała mnie tak jak Duke Nukem…

    #5169
    Carbon Unit
    Member

    Na gamespocie tylko MAC wypisany jako inne platformy, poza tym Blizzard robi tylko na PC, dlatego pisze o nich jako jedyna porządna firma, a ewentualne wyjście później jakiegoś portu na jakąś szmatową platformę jest nieistotne, bo gra pierwotnie robiona na PC, mogą ją obcinać później, więc nie ma obawy, poza tym to BLIZZARD a nie jakiś bioware czy inny taki. Problem pojawia się wtedy, kiedy multiplatformowa wersja powstaje, wtedy z założenia wychodzi gówno na konsole. Zawsze równa się w dół (jedyny wyjątek to Wiedźmin).

    #5170
    Godfucker
    Member

    Wiem że to BLIZZARD, ale cały czas nie mogę im wybaczyć tego że Starcrafta pocięli na 3 części…

    #5171
    Bezel
    Participant

    @Godfucker Jak to? A Half-life 1,2 + epizody to co?

    #5173
    Godfucker
    Member

    Się nieprecyzyjnie wyraziłem – chodziło mi o to że zrobili z jednej gry (domyślnie Starcraft 2) 3 gry, które chyba nie będą ze sobą za dobrze "współpracować" skoro w każdej "drugiej" części będą jakieś zmiany. Ogólnie rzecz biorąc to Blizzard dał według mnie dupy z tym konkretnym tytułem bo mimo tego że gra jest spoko to bardzo razi mnie fakt że jest 1/3 z tego na co czekałem. Właśnie widziałem że na ceneo cena wacha się od 149,90 do 284,25 zł (LOOOOL!!!) co licząc optymistycznie da nam jakieś 450 zł za "całą" grę…
    A wracając do Diablo to jak najbardziej jestem napalony bo dwójkę przeorałem z każdej strony (oprócz paladyna – i hate paladyn), ale pewne rzeczy mnie martwią jak np. brak miksturek i (omg) automatyczne rozdawanie atrybutów (czy to już jest nieaktualne?). To drugie martwi mnie o tyle że w dwójce można było robić swoje buildy, od całkowicie standardowych do kosmicznych w stylu czarodziejki która nie czaruje (też mnie to zdziwiło). Więc wiecie…dziwne to trochę. A poza tym to wkurza mnie ciągłe przekładanie daty premiery, ale to jeszcze można zrozumieć.

    #5177
    Carbon Unit
    Member

    @Godfucker
    Gdzie tu widzisz danie dupy ze Starcraftem 2? To jest standardowy cashcow! Golą ile wlezie a przy okazji jakieś poprawki wrzucają.
    Co do Diablo III, to daty o ile ja wiem nie było nigdy konkretnej, chyba, że mówisz o kwartale, ale ja bym stawiał na coś koło gwiazdki, maksymalizowanie zysków. Z drugiej strony ja tam nie narzekam na przekładanie dat przez Blizza, nie robią tego bo tak, tylko z konkretnych powodów, np. betatestów, masz przynajmniej pewność, że wychodzi gra niemal całkowicie dopracowana. Co do samej gry to pewnie patche i dodatki i tak wszystko całkowicie pozmieniają, jak ludzie będą płakać, to najprawdopodobniej coś z tym zrobią. Popatrz na Diablo 2 i Wizarda, na początku był to totalny nub który se z niczym nie mógł poradzić, bo moby miały resista albo immunity na magie i papa, poza tym brak mana potów w sklepie powodował ciągłą ucieczkę i oszczędzanie nawet minor potów na bossy, po kilku patchach wizard wymiatał ładując po 15-20k damag'u (o ile nie popie***łem rządu wielkości, trochę już minęło od kiedy grałem). No i przypomnij sobie sytuacje jak wyszło Diablo 2 jak wszyscy płakali nad nowym drzewkiem skilli, że nie tak jak w Diablo I, że ble, a wyszło na koniec że jednak lepiej w D2 było. Ja dalej wierzę, że będzie gites.


    @Bezel

    Episody to zwykłe dodatki do Half Life'a, Godfuckerowi chodziło o to, że w Starcrafcie 2 dostało się tylko część kampanii i z góry było wiadomo, że trzeba będzie dokupić a cen Blizzard niskich nie ma. Z drugiej strony to nic nowego, w Warhammerze zrobili to samo, kampania jedną frakcją, kolejna w dodatku i dziękuję.

    #5204
    Godfucker
    Member

    @Carbon Unit
    Mówiłem że się nieprecyzyjnie wyrażam:) Z tą datą to właśnie o kwartały mi chodzi – "gra będzie na początku 2011, albo nie w połowie, albo nie pod koniec, albo w ogóle będzie w next year"…kur…
    A co do cashcowów to – jeb*ć cashcowy!
    A co do wizarda z D2 to w D2 wizard miał cycki i nazywał się sorceress:) A brak mana potów to największa porażka pierwotnej wersji tej gry. Nie chce mi się sprawdzać w którym patchu to się zmieniło, ale nie wątpliwie to był jeden z największych errorów 20 wieku. Chociaż automatyczne rozdawanie statów w D3 wygląda na porażkę 21 wieku…

    Ale ja zawieszam moje wypowiedzi na ten temat, bo można by tak mówić co by się chciało, a czego nie do usranej śmierci. Czekam na premierę!

    #5207
    Bezel
    Participant

    @Carbon Unit
    Że jak, że co? Tylko część kampanii? Jak to? Że tylko kampania jedną rasą, czy tylko np. 7 misji w każdej kampanii?

    #5208
    Godfucker
    Member

    @Bezel
    Lol dude:) O to się rozchodzi że mięliśmy dostać Starcrafta 2, a dostaliśmy Starcrafta 2 i 1/3:) Dobrze że nie tylko a się niezrozumiale wyrażam:)

    A co do Diablo 3 to przypomniały mi się rzekome wersję D3 na konsole i sterowanie padem. Uważam że nic dobrego z tego nie wyjdzie bo nie za bardzo wiem jakby się miało rzucać czary grając jakimś harym poterem? Jakoś tego nie widzę no bo co? Będzie jakieś denne namierzanie? Myszka nie lepsza? Ja nie wiem, nie wiem…

    #5241
    TrueCouchSurfer
    Participant

    Nigdy nie grałem w D1 na konsole, ale obejrzałem gameplay z psx i nie wyglądało to (padowe sterowanie) tak źle.

    Pewnie i tak wolałbym pograć na PC – jednak przyzwyczaiłem się, że D1 i D2 były myszkowe, poza tym loadingi w grach konsolowych zaczynają przekraczać granice dobrego smaku.

    #5286
    Carbon Unit
    Member

    Trailer
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=nas1rJpm7wY&feature=player_embedded[/url]

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.