Sarah Connor Chronicles

Homepage Forumy Na naszych ekranach Seriale Sarah Connor Chronicles

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Autor
    Posty
  • #499
    John J Adams
    Keymaster

    Kurde znajomy był w USA i opowiadał, że zakończenie Sary Konor jest na max wypasie! Kurde ten serial ma mega potencjał, zwłaszcza że motywy terminatorowe można rozwijać w wielu kierunkach…

    Akcja SWATu i muzyczka do niej po prostu roznosi (jak twierdzi ten znajomy).

    #509
    muciek
    Member

    Mój znajomy z USA też widział i zgadza się w 100%

    #511

    Wszyscy moi znajomi z USA to potwierdzaja. Kiedys smialem sie z tekstow "u nas w usa", ale teraz wiem ze jest czego zalowac. Bo oni "mowia u nas w usa wlasnie ogladalismy wszyscy ostatni super czadowy odcinek pierwszego sezonu kronik sary". Moze jak beda powtorki serialu fajnei by bylo sie wybrac do USA na wycieczke.

    #512
    Lord New Age
    Participant

    Podobno cale Podhale chce to obejzec i skonczyly sie wizy:(

    #513
    garret
    Participant

    Ja czytam streszczenia, ktore mi kolega z usa linkuje i sobie wyobrazam

    #515
    Sasquatch
    Member

    Jak ja sie ciesze ze u mnie w Bolandzie widzielismy tylko trailer i sneak peeki tego dziela.

    I to nam styka!

    Tylko dzieki procentom i hiperwentylacji zostalismy uratowani i przywroceni do zycia.

    #542
    Otis
    Member

    No cóż, a mój kolega z USA widział, i się mu nie podobało. Po obejrzeniu pilota stwierdził że to głupie jest strasznie. Przemógł się, oglądał dalej, ale zdania nie zmienił. Mówił że potencjał jest ale całość wyszła jak jakiś serial dla nastolatków czy coś.

    Swoją drogą fajnie mieć znajomych w USA.

    #547

    no niestety nie wszyscy znajomi z usa znaja sie na dobrych serialach 😛
    i czasem nie opowiadaja tak jak trzeba

    #550
    Otis
    Member

    Mój znajomy do nich nie należy. Zawsze się zgadzamy, koleś ma po prostu świetny serialowy gust 🙂

    #560
    garret
    Participant

    tak samo jak mój kumpel

    #562
    prabab
    Participant

    Widziałem tylko jeden odcinek tego kultu, jeszcze zanim zmienili terminatora.

    I w sumie jakoś nie mam chęci oglądać więcej… Toteż nie zgadzam się z waszymi hurraoptymistycznymi wypowiedziami :P.

    Może kiedyś…

    #574

    taa wszystkie dobre seriale byly super od pierwszego odcinka… (tylko sobei jakos zadnego nei moge przypomniec… aaa moze BSG bylo dopre na poczatku, ale jak skonczyli to szkoda gadac)

    wiekszosc najlepszych czesto potrzebowala kilku sezonow zeby sie odpowiednio rozkrecic.

    na szczesicie nie wszytko wszystkim musi sie podobac i dzieki temu mamy seriale dla snobow, a nie tylko "mainstrimowe kulty" 😛

    #620
    Wilczalapa
    Participant

    A ktoś mnie może zorientować ile odcinków w sezonie zrobili?

    #622

    9

    #671
    Krusty
    Member

    BSG jeszcze nie skończyli więc ważyć słowa mości panie, a wracając do serialu to od 2 odcinków po pilocie serial zyskuje na miodności, tak przynajmniej twierdzą susły z Podhala.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.