By Dawn's Early Light

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy By Dawn's Early Light

  • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Posty
  • #4903

    Pomimo faktu że powstało sporo filmów opartych na scenariuszu "cold war gets hot", to tych naprawdę dobrych produkcji, które na długo pozostają w pamięci jest właściwie niewiele. Wczoraj jednakże trafiłem w końcu na wyprodukowany przez HBO w 1990 roku [i]By Dawn's Early Light [/i]. Po raz pierwszy film ten obejrzałem bodajże w rok później, mając chyba z 9 lub 10 lat, gdy tytuł ten trafił do naszych rodzimych wypozyczalni VHS.

    O co w samym filmie chodzi? Szczegółów naturalnie zdecydowanie nie będę zdradzał, bowiem mam nadzieję że część z was zdecyduje się go obejrzeć. W 1990 w ZSRR trwa polityczna odwilż a stosunki z USA układają się nadzwyczaj dobrze. Taki stan nie odpowiada jednak sowieckiej generalicji. Jedną z pierwszych scen w filmie jest obraz z centrum tureckiej kontolii lotów, której operatorzy zgłaszają niezidentyfikowany obiekt zmierzający w kierunku granicy z Ruskimi…..

    #4904
    Carbon Unit
    Member

    U2? A nieee, nie ten rok 😉

    #4905
    Interdyktor
    Participant

    A gdzie to cudo dorwać?

    #4908
    Carbon Unit
    Member

    A największa wypożyczalnia się liczy? Tam znalazłem to to.

    A pozostając przy podobnych klimatach, to widział ktoś może to?:
    [url]http://www.imdb.com/title/tt0058083/[/url]

    Opinie niezłe zebrał.

    #4909

    Film można spokojnie nabyć przykładowo przez ebaya.

    Co do Fail-safe to ogląda sie całkiem przyjemnie, chociaż ocena IMHO trochę przesadzona. Zdecydowanie jednakże polecam.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.