Captain America: The First Avenger

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Captain America: The First Avenger

  • This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Posty
  • #4882
    M
    Member

    Jest pierwszy pełny zwiastun:
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=JerVrbLldXw[/url]

    Wygląda nawet nieźle.

    #4883
    Interdyktor
    Participant

    AWESOME!!! Nazi naziole! Ale epa wypas, tylko Hellboya tam brakuje! Klimat wypas!!!

    #4884
    Zoidberg
    Member

    CGI chuderlawy Evans wygląda przekomicznie 🙂

    #4885
    Interdyktor
    Participant

    Ale tam pokazali coś jeszcze oprócz nazioli, robo nazioli, technonazioli, i naziolskich baz?

    #5105
    Rif Starfire
    Participant

    Świeżo po seansie i jestem zdecydowanie na tak. Gracki dla twórców za udane pokazanie ukochanego herosa Ameryki bez nadmiernego patosu. Postać jest wiarygodna, a teatralność/kiczowatość wczesnych komiksów potraktowano z autoironicznym dystansem.

    Zachwalam zagranego Capa, ale reszta składu jest mu równorzędna: zarąbiste one-linery postaci granej przez T.L. Jonesa, atrakcyjna i silna babka w postaci platonicznej miłości Capa, dobry villain i jego siusiak.

    Mnóstwo nawiązań do avengerowych klimatów, jak i uniwersum Kapitana. Cały film śmiało mógłby uchodzić za prequel (co zresztą sugeruje obcojęzyczny tytuł) zapowiadanego na maj filmu (zaserwowano zwiastun po napisach).

    3D nie męczyło, a przynajmniej nie miałem odczucia jak po Thorze, że mnie z kasy wydymano. Nawet w jednej scence publika unik zrobiła, żeby nie dostać tarczą w globus. 8+/10, a w środę małpy.

    #5106
    Interdyktor
    Participant

    Zdecydowanie dobra opinia, film bije Thora i Hulka na głowę. Mega klimat, i fajna ,,pulpa''! No i tak jak wyżej mówiłem, naziole wielkie czołgi itp. rulez!

    #5108
    Bezel
    Participant

    A dla mnie Capitan był nudny. Główny bohater rwie się do walki jako chuderlak ale już jako heros nie wie jak się zachować. Do połowy film fajny ale potem już absolutnie trywialny. Film nieciekawy i słaby.

    #5109
    Vespertillio
    Member

    Jak dla mnie film jest drugą najlepszą produkcją Marvela (po Iron Man'ie).
    Jedyne co mnie lekko drażniło to wyolbrzymianie patriotyzmu amerykańskiego (coś w stylu Bay'a), ale nie było, aż tak źle.
    Nawet 3D w tym filmie aż tak nie spiperzyło sprawy. Było kilka scen, w których wyglądała ta technologia całkiem przyzwoicie.

    Jestem zły sam na siebie, a raczej na presję pod którą byłem w dzień, w którym byłem w kinie na Capitan America, bo nie mogłem i nie zostałem, żeby obejrzeć napisy końcowe… Jeśli ktoś jeszcze nie był na tym w kinie, a zamierza iść – NIE OPUSZCZAJ NAPISÓW KOŃCOWYCH I CZEKAJ DO KOŃCA!

    #5114
    Carbon Unit
    Member

    No chyba każdy Nerd siedzi do końca napisów na każdym filmie, no chyba że jest to jakaś papa i się poszło falą na jakieś coś w stylu filmu 😀 No ale jeszcze zostaje kwestia włączonych świateł i nie wyłączenia filmu przed końcem 😀

    #5143
    rybb
    Member

    http://blog.thaeger.com/2011/09/05/the-avengers-workday/
    tu kapitana widać w troche innym wydaniu, osobiscie mi sie ten z First Avenger bardziej wydawal wiarygodny (w sensie kostiumu)

    #5144
    Vespertillio
    Member

    Mi również podobał się bardziej kostium z FA. Teraz Avengersach ma jakieś skrzydełka na kasku. Ale zobaczymy w maju jak to będzie 😀

    #5145
    Interdyktor
    Participant

    Ech, brakuje mi tu kabur na magazynki, niezawodnego Colta, i szelek taktycznych… Swoją drogą Hellboy, to jedyny super heros, który naprawdę używał, swojego pasa z pierdółkami?

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.