Co sie dzieje z ZP????????

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co sie dzieje z ZP????????

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Posty
  • #4538
    netzwerk69
    Participant

    No wlasnie, co sie dzieje z Zakazana Planeta? Uwielbiam zeby nie powiedziec ze kocham ten serwis. To dla mnie codzienna pozywka super newsow pisanych zawsze w wysmienitym jezyku. A od paru miesiecy cos zaczelo sie psuc 🙁

    Gdzie jest JJA? Gdzie jest garret ( nie liczac dzisiejszych newsow ) ?

    Chlopaki, jesli potrzebujecie pomocy przy prowadzeniu serwisu – po prostu o tym powiedzcie. Nie mozna pozwolic zeby tak wspanialy serwis po prostu upadl…

    Pozdrowienia z Malty

    #4539
    Lord New Age
    Participant

    Ratunek w Czytelnikach, zgłaszajcie newsy Kochani!

    #4542
    garret
    Participant

    No ostatnio jest ciężko. Do tego JJA cofnął się do ery kamienia łupanego tracąc internet i musi na nowo odkrywać papier. Tak czy inaczej pozwolę sobie wyrazić optymizm iż będzie dobrze.

    #4543
    Lord New Age
    Participant

    Niepotwierdzone źródła mówią , że jak pojawi się tu 1K postów to redakcja się ruszy.

    #4544
    MIKET
    Participant

    5th!

    …czym prędzej ruszam do masowego wysyłania newsów! Zakazane Ruszenie!

    #4545
    podloopom
    Member

    Miałem napisać o plotkach obsadowych jakoby Zac Efron i Morgan Freeman mieli grać w "Akirze", ale jak szukam w googlach fotek Zaka to się potem robię strasznie napalony i jakoś mi się słowa nie chcą w głowie w zdania układać.

    #4547
    John J Adams
    Keymaster

    A poważnie to ZP jest daleka od śmierci. Jeśli chodzi o moją skromną osobę, jak to mawiają, w życiu czasem trzeba wiedzieć kiedy stać, a kiedy siedzieć. Tak więc od kilku(nastu) tygodni ZP niestety codziennie idzie w jednodniową odstawkę w obliczu nawału innych, bardziej prozaicznych zajęć.

    Ale obiecuję że jak tylko się ogarnę, to wrócimy niczym RoboCop do pełnej kondycji w glorii i chwale, a tymczasem dzięki tytanicznym zabiegom Garreta i kontrybucji P.T. Czytelników ZP jeszcze nieźle się trzyma!

    #17000
    kamill
    Participant

    alive

    #17100
    Badus
    Participant

    Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej Inkwizycji.
    Zmiany zdecydowanie na plus, chociaż przydałaby się jeszcze jakaś możliwość ustawienia wielkości czcionki. Ja już ślepnę powoli.
    Mam wrażenie, że kult-obrazek z głównej stracił na jakości – czyżby szablon bezczelnie go rozciągnął? 😉

    #17106
    netzwerk69
    Participant

    To juz 4 lata? Jak to zlecialo!

    #17127
    John J Adams
    Keymaster

    No cztery lata z pewnymi przerwami.

    #34320
    Badus
    Participant

    Puk, puk – żyje tu ktoś?

    #34462
    Kilgore_Trout
    Participant

    Dołączam się do pytania Badus’a.
    Co się dzieje z ZP?
    Redakcja śpi snem sprawiedliwych?
    Poważnie: proszę napiszcie cokolwiek… jakieś słowo wyjaśnienia, kiedy powrót, co się dzieje…

    #34629
    Badus
    Participant

    Chyba najszybciej ktoś tutaj odżyje w grudniu, przy okazji kolejnych SW.

    #34635
    berryrasp
    Participant

    nawet recek nie ma .. przestalem chodzic do kina

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.