The Expendables

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy The Expendables

  • This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Posty
  • #4292
    MIKET
    Participant

    Jesli podobnie jak nizej podpisany wyczeujkecie najbardziej bad-assowego filmu tego roku to byc moze zainteresuje Was zrobiony body-count każdego z bad-assów 🙂
    [url]http://consumermedianetwork.s3.amazonaws.com/termlife/expen-page.png[/url]

    zaraz ktos powie ze np. w Rambo IV powinno byc 83 a nie 81, ale to mały błąd…Stalowemu i tak daleko do Lundgrena…chociaż Li nie uwzględniono "Hero", które zdecydowanie dodałoby mu paru cyferek 😉

    #4293
    Carbon Unit
    Member

    A wszystkie inne filmy w których grał nagranych poza JUESEJ?
    Ale plakat na wypasie 😀 Tego jeszcze nie było i to powinien być official plakat!!
    No i Rourke też mnie zastanawia, niby bad-ass a tylko w 3 filmach kogoś kill?

    #4297
    podloopom
    Member

    Klawy jak cholera. Po prostu kapitalny.

    Aczkolwiek boje się, że to chyba łabędzi śpiew tego typu filmów biorąc pod uwagę wyniki kasowe.

    #4298
    MIKET
    Participant

    eee, jak czytalem niektore recki to jakos na mnie wrazenia nie robily – narzekania na prosta fabule itp, jakos na mnie to wrazenia nie robi, jest rewela obsada, film ma sie na nich opierac i na ciaglej walce wszystkich klasykow. Tego oczekuje i z tego co mi wiadomo – to dostane. Can't f'ing w8!

    #4300
    Carbon Unit
    Member

    No debile oceniają na 1/10 pisząc o fabule i dialogach, ale to samo o Rambo IV pisali więc można powiedzieć że zachęcają wręcz do obejrzenia!!

    #4301
    Gargooletz
    Participant

    Film jest fpyte, akcyjka na najwyższym poziomie, fabuła słabiutka, postacie na wypasie, tłumaczenie żałosne.

    Dostałem to co chciałem i chcę więcej. Oprócz kilku słabszych tekstów i zbyt dużej ilości cięć i chaosu w niektórych scenach walki to film rozkłada na łopaty. Do kina marsz! (chociaż tłumaczenie i przerażająca jakość obrazu naprawdę zniechęcają)

    Wychodzę!

    PS Oglądal ktoś polską stronę filmu? [url]http://www.niezniszczalnifilm.pl/[/url] Opis filmu wymiata.

    #4302
    podloopom
    Member

    "Następną osobą wchodzącą w ich zabójczą grupę jest Bao Thao."

    umarłem

    #4304
    Interdyktor
    Participant

    Bao Thao, dobre to. Tak samo działalnosć charytatywna. A co do sequela i łabędziego śpiewu, ponoć film kosi niezłą kase. I dobrze!

    #4305
    Sasquatch
    Member

    [url]http://www.youtube.com/user/expendables?gl=PL&v=sU6WOcXryIQ[/url]

    :D:D:D

    #4310
    Lord New Age
    Participant

    Rambo 4 to był mega film, tutaj wielki zawód. Przykro mi, ale przy takim potencjale należy wymagać dużo.

    #4312
    TrueCouchSurfer
    Participant

    Sylwester w swoim geniuszu popartym wieloletnim doświadczeniem zebranym podczas przebywania w Świętym Lesie zastosował bowiem w filmie dwie techniki kreowania śmieszności, które wzajemnie się dopełniają:

    – autentyczną śmieszność. Ale aby nie przesadzić, zgodnie ze współczesnymi zasadami minimalizmu w kinie, zastosował ją zaledwie w trzech scenach – dialogu z Li o wzroście, wejściu z pompką w ostatecznej konfrontacji i w scenie z gubernatorem ( tu jednak wielu krytyków spiera się czy nie wrzucić tej sceny do drugiej kategorii).

    – czerstwą śmieszność. Sylwester wie o sobie, że jest śmiesznym gościem, a jako przykład często przytacza, fakt, że wszyscy znajomi się do niego non-stop uśmiechają. Widząc Sylwestra i jego scenariusz, który jest niechybnie zapisem świadomości jak to było u Joycea w Ulissesie, też często się do niego uśmiechamy – jak biegnie do samolotu, jak próbuje mówić o życiu.

    Połączenie tych dwóch mocy w idealnych proporcjach według wskazań alchemii kina pozwala śmiać się przez cały film. TAKI JEST GENIUSZ SYLWESTRA !

    #4315
    John J Adams
    Keymaster

    Kurde ta oficjalna stronka jest genialna. Tłumaczona zapewne tym samym automatem, co film – no i można się dowiedzieć wiele o scenach które nie znalazły się w ostatecznej wersji filmu.

    W opisie stanowiska pracy Stallone brakuje mi jeszcze:
    – motywowania pracowników
    – bieżącej kontroli stopnia realizacji celów
    – koordynowania projektu na różnych szczeblach organizacji.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.