Fallout: New Vegas

Homepage Forumy Od rzeczy Blubry Fallout: New Vegas

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Autor
    Posty
  • #3898
    Sasquatch
    Member

    Pojawił się teaser-trailer nowego Fallouta

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=v7xME0aFbC4&feature=player_embedded[/url]

    #3899
    Ragnus
    Participant

    Niby konwencja zachowana, ale mi się ten teaser bardziej z Wall-E kojarzy niż z Falloutem.

    #3900
    John J Adams
    Keymaster

    Może coś z tego będzie, zwłaszcza że pisze to w znacznej części eka ze śp. Black Isle.

    #3901
    SznekaZserem
    Member

    Wall-e rzeczywiście :), sam design i jakość wykonania nawet gorsza bo wall-e to chociaż technicznie był opracowany dobrze a to co to jest jedno kółko i szczegółów co kot napłakał a powiedzmy szczerze jest to render więc jak będzie wygładala gra jak atomowe simsy?

    #3920
    Carbon Unit
    Member

    Mam tylko 2 zastrzeżenia (więcej się nie da po tym teaserze), po 1 to Bethesda robi (+wydawanie na konsole jednocześnie co wiadomo czym skutkuje dla gry), po 2 coś za dużo świateł i za nowoczesne budownictwo 😀
    A poza tym…. New Reno już było!!!!

    #3921
    Krusty
    Member

    To robi Obsidian nie Bethesda więc jest nadzieja na coś dobrego.

    #3966
    Sasquatch
    Member

    Fallout New Vegas wygląda jeno jak DLC F3

    [url]http://nietylkokonsolove.blox.pl/2010/02/Screeny-z-Fallout-New-Vegas-skany.html[/url]

    #4294
    Bezel
    Participant

    NOWY TRAILER!!!

    Wreszcie zapachniało pustkowiem! Hazard, nowe guny, przeciwnicy – tego nie można spaprać!

    Do obejrzenia na:

    http://fallout.bethsoft.com/eng/home/e3_trailer_2010.php?country=pl

    #4295
    Carbon Unit
    Member

    No wygląda jak żywcem z Fallouta 3 wyciągnięte, poza Kasynem (z wiadomych przyczyn). No i by się mogli postarać żeby na trailerze nie cięło 😀
    Faktem jest, że 2 miesiące trzeba odczekać + z miesiąc na MODy żeby sięgrać dało, wiec na listopadowe wieczory będzie co robić B)

    #4463

    Hmmm, nie wiem czy sprawa nowego Fallouta leży w sferze waszych zainteresowań, ale ku mojemu ogromnemu zdziwieniu najnowsza część zbiera naprawdę dobre recenzje. Nawet IGN wrzucił 90/100 co utwierdza mnie w przekonaniu, że w najbliższy piątek trzeba będzie wybrać się do sklepu a następnie ruszyć w kierunku New Vegas….

    #4464
    smutny
    Member

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=ToKIkw3LIoQ&feature=player_embedded[/url]

    jak dla mnie wygląda na niezłą shizę

    #4465
    Carbon Unit
    Member

    Nie wiem czemu siędziwisz ocenie, 90/100 to niska wręcz ocena, spowodowana też przez bugi, których nie brak ale to naprawione będzie wkrótce, już patche zapowiedziane. Fallout 3 był wyżej oceniany i szybko stał się grą roku, NV też nią będzie na 100% no 99%.
    Z tego co wyczytałem i widziałem, to nie będzie prawie nic nowego, bo niemal wszystko co tam dodali (tryb Hardcore) można od dawna grać w MODach takich jak FWE, czyli potrzeba jedzenia, picia, kończyn stim packiem nie uleczysz itp. z użyciem engine'u Fallouta 3. Różnica będzie taka teraz, że nie będzie trzeba grzebać przy grze żeby była dobra od początku i nie będzie niepotrzebnych crashów związanych z nadwyżką modów (choć te i tak będą potrzebne :D).
    Właśnie hardcore mode, widać tu puszczone oko dla starych graczy. Smutne to jednak czasy że coś, co było kiedyś normą teraz jest hardcorem bo inaczej nuby by nie grały 😀
    koniec końców ja czekam na swoją wersję z niecierpliwością!!
    Nowy Pip boy mi się podoba 😀

    #4470
    Carbon Unit
    Member

    No więc co mogę powiedzieć po spędzeniu chwili czasu z Fallout New Vegas.
    Po pierwsze nie miałem buga z głową, działa wszystko OK, czasem głos rozmówcy w dialogu się wyciszał na chwilę i tyle.
    Jest opcja Hardcore czyli żarło, dehydration, stimpackiem nie uzdrowisz złamanej kończyny no i amunicja posiada wagę.
    Na dzień dobry jak w Fo1&2 wybieramy 3 skille do podrasowania i 2 perki które mają plusy i minusy (brak bloody messa :@ ). Co mogę więcej dodać, gra chodzi płynnie (1920×1080 u mnie), poprawiono tekstury broni, jest iron sight (narazie w pistolecie), można go wyłączyć.
    Ogólnie dla mnie nic nowego, wszystko widziałem w Falloucie 3 zmodowanym, kto gra w podstawową wersję będzie ucieszony, jednak mnie od razu wkur%^&*ia konsolowatość, czyli mimo rozdziałki 1920×1080 czcionka jak dla ślepca, oby DurnifiedUI mod szybko wyszedł, bo tego się czytać nie da (jest dokładnie jak w Falloucie 3), czyli 2 zdania opisu np perka się na ekranie na raz nie mieszczą, to samo w dialogu, 4 opcje do wyboru a już trzeba przewijać bo mieszcząsię trzy (dla niezorientowanych DarnifiedUI i inne mody poprawiały te funkcje, opisy wchodziły w ekran, dialogi widać było całe, no chyba że były długie, bardziej jak Fo1&2).
    Poprawiona tekstura Pistoletu Laserowego żywcem wzięta z modów na których grałem 😀
    Ogólnie poczucie mam jakby Obsidian garściami rwał z FWE i innych modów, oby jak najwięcej, ale i tak widaćza mało 🙂
    A no i mapa, mam nadzieję, że to co widzę teraz jako world map to nie cała mapa bo to inaczej żart, mniejsza ze 4 razy niż w Falloucie 3, no chyba że inna skala.
    Jutro obszerniej pogram, 3 rano trzeba iść spać 😀

    Edit:
    Nooo i stało się, mody już są 😀
    Jutro dokładniej się im przyjżę, dla niewiedziałków najlepsza strona z modami:
    [url]http://newvegasnexus.com/[/url]
    Ta sama strona obsługuje Fallouta 3, Obliviona.
    Widzę już FooKa, szybko działają chłopaki 😀

    #4471
    garret
    Participant

    Blizej nowemu Fallowi do swietnego Alpha Protocol niz tej pomyłki zwanej F3 więc radosc tym większa ze dzisiaj nockę zarwę.

    #4472
    Carbon Unit
    Member

    Pisanie o Falloucie 3, że jest pomyłką to większe nadużycie nawet niż granie na konsoli. B)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.