Doomsday – Spoilery

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Doomsday – Spoilery

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Autor
    Posty
  • #350
    John J Adams
    Keymaster

    Właśnie widziałem na mieście billboardy Doomsdaya. Nawet fajne, zwłaszcza że nie ma żadnego kretyńskiego hasełka, tylko tytuł i P/A-ryje…

    #429
    szalonyKP
    Member

    szkoda ze tytulu nie przetlumaczyli… "juz niedlugo! nowy film! DZIEN SADU OSTATECZNEGO! alternatywne swiaty i samochodowe plemiona przyszlosci!" B)

    #430
    muciek
    Member

    Nie mogli przetłumaczyć "Dzień Zagłady", bo tak już przetłumaczyli tytuł filmu "Deep Impact". 😀

    #436
    szalonyKP
    Member

    znajac fantazje panow dystrybutorow wymysliliby cos zaskakujacego typu Wirus Zaglady, Ucieczka ze Szkocji, 25 lat pozniej, czy Ogrodzona pulapka…

    #438
    Atue
    Participant

    A właśnie…

    Z pierwszych recenzji wynika że Marshall mocno zaniżył poziom. Jeden krytyk odniósł nawet wrażenie że reżyser Dog Soldiers pobierał naukiu Paula WS Andersona

    #445
    prabab
    Participant

    Dobrze, że tytułu nie tłumaczyli. Od razu wiadomo, że do nerdoramoli, co to bawili się na trzepaku w Mad Maxa, marketing jest kierowany.

    #1029
    podloopom
    Member

    Właśnie żem oglądał. Scena w której szef barbarzyńców tańczy do "good thing" fine young canibals, a potem banda grubasów w kiltach odstawia kankana w aranżacji ska jest przemistrzowska moim zdaniem 😀

    #1032
    muciek
    Member

    film całkiem, całkiem, ale oglądając miałem wrażenie, że pierwsza połowa to cytat z Ucieczki z NY, środek z Mad Maxa, a końcówka znów z Ucieczki. (główna lasia nie miała oka, to już wręcz bezczelne;), szkoda tylko, że jakaś taka drętwa była)

    #1042
    garret
    Participant

    Najlepszy film swiata, ze 2 razy umarlem i urodzilem sie na nowo.

    #1043

    zgadzam sie
    dodam tylko ze od dzis dla mnie jesli chodzi o kino fantasy to LOTR jest gownem – liczy sie tylko DOOMSDAY

    #1067
    Lord New Age
    Participant

    SPOILER troszke
    .
    .
    .
    Spodziewałem się totalnej kiszki, a tu miłe zaskoczenie.
    Film totalnie bezpretensjonalny. Swobodna zabawa ogranymi motywami, bardzo bliska duchowi SFplan9.

    Świat przedstawiony mocno umowny i lepiej nie analizować jego logiki:)

    Wielki szacun dla twórców ze ukrycie levela fantasy, mimo mnogości trailerkow i klipow!

    Przyczepie się do tego co poza murem. To chyba najsłabsze przedstawienie totalitarnej Brytanii, w modnej ostatnio fali filmów na ten temat. Szkoda ze cały teaser nie został skrócony do wstępnika z narratorem w tle.

    W scenie PA-imprezki brak jakiejś kulminacji. Liczyłem że SuperSamiec Solo będzie śpiewał czy coś (muzikalowy kawałek, to było by coś!).

    Wielki minus za pojedynek Major vs SukaAlfa. Co to miało być? Serial tani?

    Zakończenie otwarte. Kiedy druga część? I jakie będą nowe lewele?

    #1069
    Alicja
    Participant

    No właśnie, no właśnie…

    SPOILER
    .
    .
    .

    Liczyłam na to, że jaskinia ze stuffem odegra większą rolę, a za tymi super hiper drzwiami znajdą co najmniej jakiegoś zorda, ale widzę, że zostawili tą opcję na drugą część.

    A z innej paki – macie może sugestie czemu pani major została po drugiej stronie muru? Spodobały jej się bezludne krajobrazy Szkocji? Zasmakowała w ludzkim mięsie? Miała ambicje zostania przywódczynią P/A miastowej młodzieży (i ewentualnie wojaczki z P/A średniowieczem)?

    #1070
    garret
    Participant

    Nie miała już po co wracac

    #1071

    chyba chodzilo o to ze takie zakonczenie bylo bardziej kultowe – zasadniczo w calym filmie chodzilo tylko o kultowosc 😉
    (choc bede sie upieral ze zabraklo w ostatnim ujeciu wymownego spojzenia w kamere – minimum takiego jak w duchach marsa)

    sens i logika byly czesto naginane mniej lub bardziej wlasnie po to aby kult byl wiekszy 😉 wiec z abardzo lepiej sie nad "glebia" nie zastanawiac 😉

    troche moglo bolec to ze postaci byly ciut za malo wyraziste, jakies takie nie tyle ze plaskie i papierowe (bo to mozla przebolec) ale wlasnie jeszcze za malo przegiete, zwlaszcza glowna bohaterka ktorej nawet imienia nie pamietam zbudowana tylko na braku oka i sepieniu fajek – za braklo jeszcze czegos w stylu "mow mi Snake". No i druzyna tez mogl by miec ciut wiecej przedstawienia – troche wiecej kalki z aliens – cos w stylu popisowki Bishopa z nozem by bylo wskazane.

    ale i tak film byl czadem i gdybym mial go kiedys na VHSie to bym ogladal minimum 2 x na dzien

    #1072
    garret
    Participant

    no wlasnie 🙂 Jak miala na imie ? nawet nie pamietam

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.