Repo! The Genetic Opera

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Repo! The Genetic Opera

  • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Posty
  • #2500
    garret
    Participant

    Film jest tak ambitny, że aż mnie przerósł. Z jednej strony to fajne come backi i chyba najlepsze role Anthony Heada od czasów Buffy i Paris Hilton od dvd premiery 1 Night in Paris ale całość rozczarowuje.

    Opera nie musical i w całym filmie chyba nie było ani jednej normalnie mówionej sceny. Pomysł na goth opere jak sie patrzy ale poza kilkoma wyjatkami całość mocno ze tak powiem nie-melodyjna. Do tego obsadzony w jednej z głównych ról Paul Sorvino ledwo deklamuje a nie "spiewa". Co fajne to każdy kawałek Graverobbera i cała koncowa scena w operze. Oczekiwało się jednak więcej, moze wystaczyło tylko pogrzebać w obsadzie i melodii.

    #2501
    merle
    Member

    jeszcze nie widziałem więc sie nie wypowiadam
    ale posłuchałem ścieżki dźwiękowej i jest całkiem fachowa moim zdaniem

    #2502
    garret
    Participant

    no wlasnie to ciekawe – sama sciezka tez mi sie podobala

    Zastanawiam sie tez ile w moim rozczarowaniu jest winy calej tej medialnej otoczki – badzmy szczerzy po trailerach, klipach czy fotach wyobrazilem sobie chyba goth wizualnao-muzykalna orgie. Na spokojnie Repo jest naprawde przyzwoitym kinem, do tego jak pisalem kilka scen dluzszych czy krotszych to pierwsza klasa tyle ze po napisach koncowcyh brakuje uczucia kultu, czegos wysmakowanego czy egzotycznego a dominuje rozczarowanie.

    #2503
    merle
    Member

    no mam nadzieję ,że lekko ostudzony przez Ciebie lepiej wchłonę teraz ten film
    przyznam ,że właśnie klipy plus ta ścieżka dźwiękowa na dokładkę dużego apetytu narobiły

    #2508
    Jasiu Ciast
    Member

    Film nawet niezły. Najbardziej żałuje braku "scen mówionych" ale w końcu sam tytuł sugeruje ich brak. Muzyka w pyte a szczegolnie piosenka "Let's start this opera sh*t" zawiera ze wszystkich najmniej treści ale dobrze wkręca i fajna muzyka w tle. I dobre aktorstwo szczególnie Anthonego Heada i Billa Moseleya(który w moim rankingu aktorów klasy b jest na 2 miejscu, na pierwszym to wiadomo kto:D)


    @Garret

    A Paul Sorvino to rapował ;D

    #2551
    Krusty
    Member

    A mnie akurat to piosenki się nie podobały, wszystko inne na plus ale jeśli piosenki nie dają rady to z bólem orez że strachem o serce musze powiedzieć jednak nie filmowi i tyle… pseudo opera bez dobrej muzyki to nie pseudo opera.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.