Dze Iks Fajls – SPOILERY

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Dze Iks Fajls – SPOILERY

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Autor
    Posty
  • #1985
    koalasmuck
    Member

    W kinie byłem dzisiaj.

    Film nie podobał mi się (zgodnie z oczekiwaniami).
    Generalnie to co pokazują w trailerze to cały film, zero zaskoczenia, nic. Gdyby to wypuścili nie jako X Files to wpasowałby się idealnie jako kryminał klasy B puszczany w środku tygodnia na 'jedynce' :/

    Nie wiem po kiego to kręcili, no ale trudno…

    PS.
    myślałem, że padnę, jak 3 rzędy przede mną usiadła grupka głuchoniemych i zaczęła do siebie migać wydając przy tym dziwne odgłosy na całą salę, na szczęście w czasie filmu siedzieli spokojnie 😛

    #1989
    Huggy
    Member

    [quote]PS.
    myślałem, że padnę, jak 3 rzędy przede mną usiadła grupka głuchoniemych i zaczęła do siebie migać wydając przy tym dziwne odgłosy na całą salę, na szczęście w czasie filmu siedzieli spokojnie[/quote]
    Rozprzestrzenili się na całą Polskę 😮

    #1993
    muciek
    Member

    A mi się film podobał. Nie powiem nic więcej na razie, bo ciskają mi się na myśl same spojlery.

    #1994
    koalasmuck
    Member

    no ale jakie spoilery?

    właśnie nic tam nie było kompletnie do spoilowania (poza "strasznym" szokerem, którego się można było domyślić po zdjęciach jak główna para się całuje)
    główna fabuła była do kitu i przewidywalna, a przez większość czasu jak Scully miała swoje standardowe wąty co do wszystkiego to się po prostu nudziłem. Mogliby sobie spokojnie ten film odpuścić, ewentualnie zrobić 2 odcinki specjalne prosto do telewizji…

    #1996
    muciek
    Member

    nie wiem, mnie film nie znudził. Spodziewałem się czegoś takiego. Nie szedłem z nastawieniem, że film mnie jakoś specjalnie zaskoczy.

    Był skonstruowany tak, żeby ludzie, którzy nie mieli styczności z serialem się specjalnie nie nudzili. Podobało mi się też, że twórcy skupili się na bohaterach, a nie na spektakularnych akcyjkach, wybuchach i latających spodkach. Według mnie film trzyma poziom serialu.

    #1998
    koalasmuck
    Member

    no więc ja dostałem dokładnie to czego się spodziewałem po trailerach – czyli rozbudowany odcinek, nie związany kompletnie ze story arc, a właśnie miałem nadzieję, że mnie czyms pozytywnie zaskoczy

    jeśli obejrzą go ludzie, którzy nie mieli styczności z serialem, to nic gorszego nie mogliby zrobić, żeby się skutecznie do niego zniechęcić (pomyślą sobie 'o co to całe zamieszanie?')

    skupienie się na bohaterach nie było większe, ani mniejsze niż w poszczególnych odcinkach serialu, a w poprzedniej kinówce też nie było spektakularnych akcyjek, wybuchów i latających spodków (no dobra, może trochę było, ale bez przesady 😛 ) a był o niebo lepszy…

    a poziom serialu trzyma – konretnie odcinka Oubliette, z którego koncept był zerżnięty 😉

    #1999
    muciek
    Member

    eee tam.;)

    #2000
    muciek
    Member

    film budzi u mnie skojarzenia z pierwszymi kinowymi tekami. Pokazuje lekko spierniczałych, znudzonych bohaterów, którzy korzystają z szansy żeby get back to action.

    I tak samo jak w trekach fabuła przypomina rozbudowany odcinek serialu.

    Film podobał mi się.

    #2001
    koalasmuck
    Member

    ale kinowe treki mają spory wkład do story arcu star treka, a archiwum jest 'whatever, może w 2012 nakręcimy wielką rozpierduche z alienami więc teraz wrzućmy na ekrany byle co żeby zebrać trochę funduszy…'

    #2009
    muciek
    Member

    jakiego story arcu star treka?:p

    #2010
    koalasmuck
    Member

    skąd ja mam wiedzieć, nie oglądałem serialu, ale jeżeli tam nie było story arcu, a wszystkie odcinki + filmy tworzą całą historię, to porównanie x-filesów do treków było nietrafne 😛

    #2063
    MIKET
    Participant

    Dla mnie film średni.
    Przyznam sie ze o filmie nie wiedzialem nic ponad to co bylo w trailerze. Bylem mile zaskoczony ze nie byla to kolejna wariacja nt. obcych.

    …mimo to film troche przynudzał. Sceny Scully&Fox – chwilami mialem wrazenie ze to dramat obyczajowy. Na siłe wklepany motyw ich zycia erotycznego tylko po to by film nie leciał tylko na porwaniu kobiety.

    #2066
    koalasmuck
    Member

    o właśnie, mi np to, co było plusem w recenzji ZP się nie podobało
    czyli stawianie na budowanie postaci ich gadki i wąty itd.
    tak jak w serialu rozkminianie wszystkiego przez Scully jest denerwujące, tak w tym filmie przeszło moje najśmielsze oczekiwania swoją bzdurnością/wtórnością and what not… 😐

    #2068
    Jasiu Ciast
    Member

    [quote][b]koalasmuck napisał/a:[/b]
    (poza "strasznym" szokerem, którego się można było domyślić po zdjęciach jak główna para się całuje)
    [/quote]
    Dzięki kurwa =_="

    #2079
    Jasiu Ciast
    Member

    Mi się "Film podobał mi się". Zownił mnie mega zwrot akcji odnośnie tego że Ksiądz kochał szwarcharaktera. I scena ze zdjęciem dablju Busza.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.