SCUMMVM

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul SCUMMVM

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Autor
    Posty
  • #1892
    Atue
    Participant

    Używacie?

    Podzielcie się wrażeniami. Ulubione tytuły. No i niech ktoś poda (jak wie) wszystkie wersje TALKIE jakie się ukazały.

    #1893
    garret
    Participant

    Mam na lapku ale brak czasu aby się pobawić. Od miesiecy chyba odpalam Beneath a Steel Sky 🙂

    #1894
    Atue
    Participant

    [quote][b]garret napisał/a:[/b]
    Mam na lapku ale brak czasu aby się pobawić. Od miesiecy chyba odpalam Beneath a Steel Sky :)[/quote]

    Wersja z SCUMMowskiej strony?

    #1895
    garret
    Participant

    nie, sciagnieta z jakiegos abandonware

    #1896
    Sasquatch
    Member

    Przecież imie ich legion… ale z tematem trafiles Atue wlasnie lece po kolei z takimi klasykami jak Day of the Tentacle, Full Throttle, Indiana Jones & the Fate of Atlantis, Sam & Max, że o serii Monkey Island nie wspomnę 😀
    W domu już grozba rozwodu! 😉

    Oczywiście wszystkie wersje z dzwiekiem i dubbingiem 😀

    #1897
    garret
    Participant

    No dobra, przez was wlasnie sciagam kilka innych na próbe 🙂

    #1898
    Atue
    Participant

    Ja ostatnio dzięki SCUMMowi zorientowałem się że istnieje polska wersja WOODRUFFa. Jak gra wyszła te kilkanaście lat temu to zaopatrzyłem się w angielską, nie miałem pojęcia że nasi się też wzięli za dubbingowanie. Nieźle im to wyszło.

    Aha jeszcze odnośnie wersji Beneatha. Polecam tę umieszczoną na stronie scumma. Wersja CD z komiksem.

    #1899
    garret
    Participant

    Beneath startuje , slyszę intro , nie ma obrazu. Ta wersja z CD z komiksem, pobawię sie pozniej na dyzurze z uruchomieniem.

    #1900
    Sasquatch
    Member

    ja mam te wersje Beneath a Steel Sky Full CD
    [url]http://i.download.idg.pl/fannef/ed711eab01bd11f81df38b05b30c820d/487c9f0e/cyberjoy/pelnewersje/bass/bass.zip[/url]

    Wszystko chodzi jak trzeba i gierka jest juz legalnie do sciagniecia.

    #1901
    Atue
    Participant

    [quote][b]garret napisał/a:[/b]
    Beneath startuje , slyszę intro , nie ma obrazu. Ta wersja z CD z komiksem, pobawię sie pozniej na dyzurze z uruchomieniem.[/quote]

    W downloads na stronie znajduje się plik sky.cpt walnij go do tego samego katalogu co obraz dysku. Powinno zadziałać.

    #1903
    garret
    Participant

    dzieki, teraz działa 🙂

    Szkoda ze lucasarts wciaz za friko nie wrzuca swoich tytułów

    #1904
    Sasquatch
    Member

    Szkoda, allleee 🙂

    A pisalem, ze tylko VHS i gry 2D 😉

    #1905
    garret
    Participant

    chwila słabości 🙂

    #1914
    garret
    Participant

    5 tytułów uzbierane, wszystkie chodzą. Do tego ponioslo mnie i zainstalowalem pod dosboxem Master of Magic 🙂

    #1915
    Sasquatch
    Member

    A jakie te tytuły?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.