Hancock

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Autor
    Huggy
    Member

Napisałbym jeszcze parę rzeczy ale, biorąc pod uwagę fakt, że teraz cokolwiek bym nie napisał zostanę zmieszany z błotem, to bez sensu.

Sasquatch
    Member

Flow My Tears, The Policeman Said. Huggy dawaj czadu nie krepuj sie, nie bądź dzieckiem – boisz się, pękasz?, wyraź opinię i dostarcz rozrywki – ban czeka.

Hancocka widziałem, popelina niestety 🙁 tzw.pierwsza polowa film dosc ciekawa i miejscami przewrotnie smieszna, jednak twist zastosowany w połowie wyglada na dodany z czapy. MIKETa przekonał, mnie niestety nie za bardzo. Szkoda. Film miał potencjał.

Huggy
    Member

[quote]Flow My Tears, The Policeman Said. Huggy dawaj czadu nie krepuj sie, nie bądź dzieckiem – boisz się, pękasz?, wyraź opinię i dostarcz rozrywki – ban czeka.[/quote]

Chciałbyś.

[quote]Hancocka widziałem, popelina niestety smiley tzw.pierwsza polowa film dosc ciekawa i miejscami przewrotnie smieszna, jednak twist zastosowany w połowie wyglada na dodany z czapy. MIKETa przekonał, mnie niestety nie za bardzo. Szkoda. Film miał potencjał.[/quote]
    "A nie mówiłem"

MIKET
    Participant

Z tym ze ta moja ocena wynika z podejscia i samego oceniania filmu pod katem zwyklego filmu rozrywkowego, ktory ma mnie zabawic przez 2h.
    Gdyby to był kolejny film marvela, nowy X, to pewnie bym sie przyczepial do wielu rzeczy.

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.