Fort Boyard

Homepage Forumy Od rzeczy Oldskul Fort Boyard

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor
    Posty
  • #1636
    awu
    Member

    Czy ktoś pamięta ten program???
    Leciało to często na jakiejś francuskiej satelicie dobre 10-15 lat temu
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=GJgt_5OOrcM[/url]

    TVP rozpoczyna casting do tego programu może są chętni:)
    [url]http://wiadomosci.mediarun.pl/news/761,Castingi_do_Fort_Boyard_za_miesiac,group4[/url]

    #1637
    Rapa Nui
    Member

    puszczali też to na polskiej tv,
    ogólnie dla miłośników wszelkiego rodzaju bigbraderów

    #1640
    Lord New Age
    Participant

    Bylo spoko. Lubilem to jak kiedys puszczali.

    Ale ja zbyt cherlawy 🙁

    #1641
    Xenotype
    Member

    Fort Boyard nie ma nic wspólnego z Big Brotherem czy jakimkolwiek innym reality show. Bardziej można ów program porównac do Familiady. Akcja dzieje się na malowniczym forcie morskim, po którym biega garstka śmiałków i wykonuje przeróżne ciekawe i często naprawde pomysłowe zadania, co by zdobyc nagrode w złocie.

    Program ma swoisty klimat przygody (przynajmniej w swojej oryginalnej wersji).
    Pamiętam że strasznie lubiłem to oglądac jak łebkiem jeszcze byłem (pomimo tego że po francusku było a ja ni w ząb nic nie rozumiałem).

    #1642

    no zobacyzmy jak to wyjdzie w naszej wersji – cichopkowa jako prowadzaca zapowiada dosc tandetny klimat :/

    a oryginalny program to byl czad, przynajmiej wtedy.

    no ale zapewne krajowa edycja da niezlej epy wszelkiej masci firmom evencikowym – ktore dotychczasowe imprezy integracyjne – strzelanie z luku i przelewanie wody – teraz beda mogly nazwac trendy innowacyjna przygoda w stylu fort boyard 😉

    #1644
    Nexus
    Member

    Ha, a myślałem, ze tylko ja to oglądałem 😉 Program miał super klimat, fajne było zrównoważenie zadań fizycznych i logicznych, ale najlepsza była zawsze końcówka z klatką z tygrysami (czy może to lwy były?), gdzie zawodnicy mieli określony czas na wyniesienie z klatki nagrody, nim zostaną do niej wpuszczone dzikie (np, teoretycznie) koty. Zawsze myślałem, że któryś z zawodników nie zdąży i zgubi go chciwość.

    #1647
    Plant
    Member

    polska wersja?? no zamki mamy ale prowadzących tragicznych,może jeszcze Wodeckiego wezmą??

    #1679
    Chaos
    Member

    Jezu jaki to miało klimat chyba żaden inny program tego nigdy nie przebił.

    #1683
    Turek
    Participant

    Oryginalny FB super!
    Byl jeszcze inny francuski program w tym stylu, tylko ze nie na zamku, ale w Amazonii czy innej dziczy.

    #1684
    Sasquatch
    Member

    Ogladalem to zawsze w oryginale, a tam nie mowili w ludzkim jezyku, wiec nie kumalem czy zawodnicy wygrywaja czy doluja, ale naszczescie obraz zawsze mowil za siebie. Program rewelacyjny, super przeciwnosci,swietne zdjecia, zwlaszcza fortu z oddali… No i kultowe karly klucznicy tam byli!!!

    #1689
    John J Adams
    Keymaster

    O ile pamiętam, to w oryginale występowali jacyś wyczynowcy, żołnierze, extremaliści itp. Niestety nie było to pewnie tak chwytliwe jak głupi Jasio w BB czy księgowy w Agencie. Mam nadzieję, że w wersji PL zachowają jakieś przyzwoite wymogi.

    A program był w mega ryj.

    #1691
    witoldus
    Participant

    Doskonale pamiętam wersję francuską,ktorą widziałem na satelicie.Mam nadzieję,że rodzima wersja bedzie choc w części tak ciekawa jak pierwowzór.

    #1693
    awu
    Member

    A ja widziałem to tez w szwedzkiej wersji i miało taki sam klimat jak oryginał. Chyba w ramach licencji dostaje sie dostęp do tego fortu bo lokacja była ta sama, miałem nawet wrażenie ze ten MIDGET był ten sam tylko prowadzący był Szwedem.

    #1697
    witoldus
    Participant

    Tak na rodzimych zajawkach do programu też pokazywali tą charakterystyczną lokalizację,a zatem można przyjac,że tam będzie miała miejsce cała akcja.Teraz pozostaje czekac na poznanie uczestników edycji PL.

    #2202
    awu
    Member

    TVP2 – Fort Bayard

    Poprowadzą Piotr Polk i Kasia Glinka, rolę Mędrca powierzono Januszowi Weissowi, a oto pełna, oficjalna lista uczestników:

    * Przemysław Saleta
    * Justyna Steczkowska
    * Mariusz Pudzianowski
    * [b]Conrado Moreno[/b]
    * gen. Roman Polko
    * Ola Szwed
    * Joanna Liszowska
    * [b]Katarzyna Cichopek [/b]
    * Natasza Urbańska
    * Michał Żebrowski
    * Maciej Kurzajewski
    * Krzysztof Skiba
    * Anna Popek
    * [b]Marta Wiśniewska [/b]

    Myślę, że niektóre "gwiazdy" powinny zostać na lodzie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.