wanted

  • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Posty
  • #1543
    Sasquatch
    Member

    najnowszy trailer w wersji kacapskiej
    [url]http://media.kino-govno.com/trailers/wanted/wanted_russiantrailer3_852.mov[/url]

    #1798
    Sasquatch
    Member

    PIERWSZA(?) POLSKA RECKA
    [url]http://www.film.org.pl/prace/wanted.html[/url]

    #1800
    Plant
    Member

    Przeraża mnie chuda jak patyk Angelina (! Gwiazda waży 40 kilogramy), a ponoć mieli zabronić promowania takich modelek , już na plakacie rączka to skóra i kości….

    SPOILER

    czytałem recenzje, kurcze…jeśli te szczury to prawda…to przebija McGyvera!! i do tego smutna twarz mentora Morgana Freemana, widzieliście reklame w tv? gdzie zaprzątneli do akcji sobowtóra? ciekawe czy Morgan chciał za to kase…
    A jakby tak wypożyczyć do fan filmu sobowtóra np. Harrisona Forda?

    #1803
    podloopom
    Member

    widziałem

    powodów do narzekania nie mam

    akcje w stylu matrixa, jakkolwiek nieracjonalne, ogląda się całkiem przyjemnie

    a im bardziej nierealnie, im bardziej superbohatersko, tym większą to stanowi przeciwwagę dla przeraźliwie nijakiego żywota, jakie główny bohater wiódł na początku filmu

    podobała mi się ostatnia kwestia w filmie

    tylko ciekawe, kto po wyjściu z kinowej sali faktycznie "coś, kurwa, zrobi"

    chętnie przeczytałbym recke

    #1806
    Sasquatch
    Member

    A ja poczekam na recke na ZP i potem zadecyduje czy warto wydac $ na bilet. Mam zaufanie do opini i poziomu recek redakcji (bez wazeliny), przewaznie zgadzam sie z nimi na 99%, poza tym nie wala spojlerami.
    Tak wiec sie poczeka i zobaczy czy warto isc.

    #1809
    Huggy
    Member

    Byłem w środę, a dzisiaj idę po raz drugi bo imo naprawdę warto, choćby dla samej Angie.

    #1810
    Jasiu Ciast
    Member

    byłem, zobaczyłem film podobał mi się, świetne rozmyślania głównego bohatera na poczatku i ogólnie sporo humoru. Kiedy będzie reckaaaaaaaaaaaaa??

    Spoiler

    Urzekła mnie scena z panem X a w szczególności jego super szybki bieg i wyskok na odległość 4 pasmowej drogi z jednoczesnym strzelaniem do wroga a zakończony wleceniem do kolejnego wieżowca to było nierealistyczne w pyte

    #1811
    Doctor Evil
    Member

    Byliśmy razem z Huggy'im i Jasiem Ciastem. Niesamowity film… taaaak…
    Specjalnie dla Jasia postanowilem edytowac mojego nic nie wnoszącego posta i wzbogacić go o moje uwagi związane z filmem. Ogólnie dużo komicznych scen (ciekawe czy zamierzonych) i ciekawy zwrot akcji. Więcej scen z gołym tyłkiem Jolie i niemiałbym się do czego przyczepić.

    #1816
    Jasiu Ciast
    Member

    KIedy w końcu zawita na ten portal recka??

    #1817
    Huggy
    Member

    Może jak ją napiszemy?

    #1818
    MIKET
    Participant

    krótko – gry po raz pierwszy zobaczylem trailer to spisalem film na straty – całe to strzelanie, viper co przelatuje nad innymi brykami, jolie co wychylona zza przedniej szyby strzela – no jakos mi to smierdzialo przegieciem.
    Ale ale – zaciekawiony Waszymi komentarzami ze film faktycznie fajny – udalem sie dzis. I rzeczywiscie nawet fajny. Nie zeby dla mnie jakies mega kino ale po przelknieciu calego tego efekciarskiego strzelania oglada sie to calkiem ciekawie. w połowie filmu idzie sie domyslec co dalej ale faktycznie koncowka całkiem fajna.
    Pozytywnie zaskoczony.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.