Pierwszy review INDIANY IV

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Pierwszy review INDIANY IV

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Autor
    Posty
  • #1286
    Atue
    Participant

    Od panów z AICN

    [url]http://www.aintitcool.com/node/36667[/url]

    Mieszane uczucia

    #1287
    Molzey
    Participant

    Raczej wstrząśnięte niż mieszane… Mam nadzieję, że ten Shogun to El Burro i się nie zna. Proszę.:| Proszę niech to będzie prawda.

    #1288
    M
    Member

    Cóż. Zobaczymy za dwa tygodnie. Może aż tak źle nie będzie 😐

    #1289
    Atue
    Participant

    Mieszane uczucia to ja mam co do tej recki. Nie wiem czy do końca jej ufać.

    Eh, teraz rozumiem czemu Uwe rzucił się z Postalem na film Spielberga. Szaleństwo tego człowieka może mu się wreszcie opłacić.

    #1290
    M
    Member

    Nie czytałem tego co prawda (spoilery) ale może to fejk na podstawie książki/kart topps/zdjęć z netu itp?

    #1291
    Atue
    Participant

    We wstępie Merrick stwierdza iż odbyło się kilka pokazów przepremierowych, a źródła wewnątrz AICN potwierdzają że autor krytycznego tekstu był na jednym z nich.

    Edit:

    Chociaż sam tekst nadal pozostawia masę wątpliwości. Jest dość chaotyczny, autor nie skupia się na merytoryce tylko jęczy o aktorach to znów przeskakuje na efekty, dialogi itp.

    Jego konkluzja jest dość przerażająca:

    "But for those of you that feel that the new Star Wars Movies robbed your childhood, expect some molestations from Uncles' George and Steven…"

    Lepiej żeby to jednak był fake bo sam zacznę wyśpiwewywać pieśń o moim dzieciństwie i Georgu.

    #1292
    John J Adams
    Keymaster

    To typowa recka przypadkowych gości z AICN. Kolo faktycznie mógł widzieć, ale niekoniecznie trzeba się przywiązywać do jego opinii (czytałem tylko niespoilerowe części…).

    #1296
    Sasquatch
    Member

    Ja tam piernicze te wypociny tego goscia, i sie nie zalamuje wrecz przeciwnie.
    A i takie info dzis u nas w Sedinum ruszyla przedsprzedaz biletow na przedpremiere 21.05 o 20.30, i bilety juz zaklepane 😀
    Wiec spieszcie sie snoby rezerwowac!!!

    #1297
    M
    Member

    A ciekawe gdzie w stolycy będą takowe pokazy…

    #1299
    Sasquatch
    Member

    A PROSZE BARDZO :

    [url]http://www.heliosnet.pl/24,Warszawa/Aktualnosci/Szczegoly/id/183/Pokaz-prapremierowy-filmu-%E2%80%9EIndiana-Jones-i-Krolestwo-Krysztalowej-Czaszki%E2%80%9D[/url]

    #1300
    M
    Member

    Domo arigato!

    Szukałem gdzie indziej i były pokazy dopiero po Bożym Ciele :@

    #1304
    Sasquatch
    Member

    Nowe "recki" w kilu miejscach nie zgadza sie to z tym co napisal gosciu na AICN
    jedna na + druga na minus
    obie nie mocno spojlerowe
    [url]http://www.imdb.com/title/tt0367882/usercomments[/url]

    #1306
    garindan
    Member

    Cenzura zadzialala i juz zostala tylko recka na plus. Ten Lucas to ale menda jednak 🙂

    #1307
    M
    Member

    I tak wszystie te recki pisze Uwe Boll 😉

    #1308
    garindan
    Member

    Indy na koncu traci oko i zostaje pracownikiem muzeum 😉
    /\
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    UWAGA SPOILER!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.