Aaaaj em AAAjrooon Meeeen

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Aaaaj em AAAjrooon Meeeen

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Autor
    koalasmuck
    Member

woah, jaki Nick Fjuri 😀

to kiedy to Avangers ma być? 😛

Jasiu Ciast
    Member

[quote][b]Rif Starfire napisał/a:[/b]
    Miałem cynk wcześniej, by wytrwać do końca napisów. Pani sprzątająca patrzyła na nas dziwnie do momentu pokazania się Mace'a Windu, która to scenka była zresztą klimatyczna.
    [/quote]
    coś jak super długa sekwencja z rambo 4 w której rambo idzie do domu// myslelismy że pokażą jego ojca chociaż

MIKET
    Participant

byłem, zobaczyłem, spodobałem!
    …no i oczywiscie zostalem do konca$ by ujrzec mego osobistego króla aktorów (TAK! nie boje sie tego powiedziec!) – warto bylo przeczekac te napisy ktorych konca zdawalo sie ze nie bylo…

Badus
    Participant

Film podobał mi się i śmiało dodaję do swojej podręcznej kult-listy 🙂

Ps. Komandorze, kiedy będziemy mogli przeczytać reckę?

podloopom
    Member

był jeden poważny zgrzyt, który zepsuł mi oglądanie filmu. uwaga – spoiler (chyba). rozwścieczyło mnie, że afgańscy bojownicy byli przedstawieni jako Ci, którzy ciemiężą i mordują tatejszych wieśniaków – pierwsza akcja iron mana polegała na uratowaniu wioski z rąk lokalnego watażki. szkoda, że nie uratował jakichś cywilów od bomby omyłkowo zrzuconej z amerykańskiego samolotu.

garret
    Participant

SPOILER !!!!

no ale nie było tak ze ci bojownicy tak naprawdę byli najemnikami "10 Pierscieni" a nie zadnymi talibami/afganami, których szefo miał nieco wieksze plany co do Azji niz tylko meczyc amerykanców czy cywili. Ktoś tam nawet z nich po wegiersku chyba mówił.

SPOILER !!!

Interdyktor
    Participant

Dobrze godo.

Ale film ma podteksty polityczne…

podloopom
    Member

Owszem – zgodzę się z Tobą, zostali wykreowani na Międzynarodową Organizację Chcącą Przejąć Władzę Nad Światem. Ale to czysto hoillywoodzki zabieg semiologiczny – nosi brode, turban, trzyma kałasznikowa, bełkoce coś po arabsku – znaczy się terrorysta i trza wysłać uśmiechnietych blond chłopców madeinusa, żeby zrobili z nimi porządek. Zresztą – to było moje subiektywne wrażenie, nie chcę rozpetywać dystkusji na polityczned tematy. Mam fiksację na punkcie teorii spiskowych i takie rzeczy rzucają mi się w oczy.

W każdym razie sekwencje akcji były gitne, Tony Stark jest mistrzem ciętej riposty i może ktoś wyjaśni mi co takiego stało się po napisach końcowych???

Interdyktor
    Participant

No ten teges, Tony wchodzi do pokoju, z cienia wychodzi Mace Windu, cytuje Tony'ego i mówi, przedstawia się jako szef Shield, że nie on jeden jest bohaterem, i się pyta, czy słyszał coś o projekcie Avengers. Czy jakoś tak.

Jako że jestem Marvelonerdem, to z kumplem aż podskoczyliśmy z radości jak to usłyszeliśmy 😀 hehehe.

MIKET
    Participant

Ja podskoczylem z radosci jak tylko zobaczylem Jules'a – to mi wystarczyło….przy okazji – chodziło o projekt Avenger czy Avengers? Z tego co pamietam to powiedzial "Avenger Project" – a sam Avenger to chyba jakas inna wersja (z tego co wiem, nigdy nie bylem wielkim fanem Żelaznego) Iron Mana…? Oczywiscie "Avengers" miałoby tu chyba wiekszy tez sens zwazywszy na planowany film…

Gargooletz
    Participant

Było powiedziane "Avengers Initiative". A tak swoją drogą to na IGNie w dziale o hulko-grze mamy na górze arta, który pokazuje nam zielonego z amerykańską flagą w łapie (ała..) i Starka w Hulkbuster pancerzyku… [url=http://usersmedia.ign.com/images/headerImages/929/92970759/FHImg.jpg?87083][u]LYNK[/u][/url] Nie wiem tylko czy to arcik do gry, czy już coś co było w komiksach… a może cameo IM? :p

Interdyktor
    Participant

Swoją drogą ta zbroja Hulk Buster też jest w grze z Ironem, która powinna być już w skelpach a nadal jej nie widze. Może gry będą ze sobą powiązane?

garret
    Participant

na x360 chyba juz wyszła

Stark za to ma miec cameo w filmie Hulk

Gargooletz
    Participant

Co do gry, to znowu pecetowcy poszkodowani. 360 dostał extra zbrójkę, ps3 ekstra, a my nic i trzeba czekać, aż ktoś zamieści na sieci ładnego moda 😉
    Swoją drogą gierka wygląda kulaśnie, tylko cosik za dużo latania. A twórcy Hulka dużo obiecują mówiąc, że mamy do dyspozycji cały NY i każdy jego element możemy zrównać z ziemią. A na dodatek miasto ma żyć i te sprawy. To brzmi jak zapowiedż nadejścia tytana, który będzie chciał zawalczyć z GTA 😀

Interdyktor
    Participant

[quote][b]Gargooletz napisał/a:[/b]
    Co do gry, to znowu pecetowcy poszkodowani. 360 dostał extra zbrójkę, ps3 ekstra, a my nic i trzeba czekać, aż ktoś zamieści na sieci ładnego moda 😉
    [/quote]

Jak to? Przecież była zapowiedziana na PC, na gram.pl widnieje, a na allegro ją nawet sprzedają…Dziwne…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.