Komiksowo

Dziś wyjątkowo w czwartek porcja newsów filmowo-komiksowych!

 

Avengers: Infinity War

Jak głoszą oficjalne źródła, w filmie tym wystąpi poznany wcześniej Dr Strange.

 

Black Panther

Jak już wiemy, w Black Pantherze jako zły pojawi się Michael B. Jordan jako Eirk Killmonger. Teraz natomiast okazuje się, że może też pojawić się drugi przeciwniki – M’Baku, czyli Man-Ape, za którego będzie Winston Duke (Person of Interest).

news_blackpanther13

A skoro już o Panterze mowa, obejrzyjmy jego efekty z Civil War:

 

Doctor Strange

Nowy TV-spot Doktorka:

 

Szereg nowych plakatów ludziowych:

 

Przy okazji nieco kolejnych fot:

Ponadto: Stan Lee ma już 93 lata, więc trudno winić Marvela, że myśląc praktycznie nakręcił na zapas jego występy cameo do czterech kolejnych filmów, m.in. Doctora Strange.

 

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Stan Lee ma już 93 lata, więc trudno winić Marvela, że myśląc praktycznie nakręcił na zapas jego występy cameo do czterech kolejnych filmów, m.in. Guardians of the Galaxy Vol. 2.
Luke Cage

Znowu trochę plakatów postaciowych:

I kolejny trailerek:

 

Spider-Man: Homecoming

I trochę zdjęć z filmowania Spider-Mana, tym razem w autentycznym Nowym Jorku:

Ponadto: Stan Lee ma już 93 lata, więc trudno winić Marvela, że myśląc praktycznie nakręcił na zapas jego występy cameo do czterech kolejnych filmów, m.in. Spider-Mana: Homecoming.

 

The Flash

Reżyser Flasha Rick Famuyiwa dał na neta takie zdjęcie, które sugeruje, że obok Flasha w filmie mocno pojawi się Cyborg:

news_flash18

 

Thor: Ragnarok

Co ciekawe, w Thorze 3 zagrał Sam Neill, co oznacza, że spotka się on tam ponownie ze swoim kolegą z Jurassic Parku, Jeffem Goldblumem. Niestety nie bardzo wiadomo, kogo nasz Sam zagrał.

Ponadto: Stan Lee ma już 93 lata, więc trudno winić Marvela, że myśląc praktycznie nakręcił na zapas jego występy cameo do czterech kolejnych filmów, m.in. Thora: Ragnarok.

 

Wonder Woman

Na sieci pojawiły się wycieknięte foty pochodzące zapewne z kolejnego trailera WW, który ujrzymy wnet. Przemawia za tym watermark firmy Trailer Park zajmującej się produkcją tychże:

news_wonderwoman71

news_wonderwoman72

 

I tyle dziś. Wiek Stana Lee możecie kontemplować czytając nasz Status Filmów Komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz