Postacie, trailery i statki z Rogue 1!!!

Po podstawowej dostaliśmy japońską wersję trailera R1 – a w niej nowe sceny i nowy interesujący tekst:

 

Ponadto mamy pierwszy obrazek obleśnego U-Winga produkcji Hasbro:

news_rogueone216

Pojawił się też oficjalny synopsis filmu:

Lucasfilm przedstawia pierwszy samodzielny film Star Wars: Rogue One: A Star Wars Story, zupełnie nową epicką przygodę! W czasie konfliktu grupa niespodziewanych bohaterów grupuje się razem w misji ukradzenia planów Gwiazdy Śmierci, ultymatywnej broni Imperium. To kluczowe wydarzenie w historii Gwiezdnych wojen zbiera zwykłych ludzi, którzy dokonują niezwykłych rzeczy i w wyniku stają się częścią większej całości.

 

Co dalej – EW znowu uwzięło się na R1 i dało nieco info o postaciach:

Bodhi Rook (Riz Anmed): Mieszkaniec okupowanej Jedhy został wcielony do sił Imperium w charakterze pilota towarowego – po czym przechodzi na stronę Rebelii.

K-2SO (Alan Tudyk): Jak już wiemy, jest to były robot imperialny, który metodą software’ową też przeszedł na stronę dobra. Co do osobowości, to jest to stary tetryk z angielskim akcentem – a już na pewno nie okazuje emocji jak dwa zasadnicze roboty ze Star Wars. Natomiast jest przyjacielem Cassiana Andora (może dlatego, że to on go przeprogramował). Przy okazji będziemy mieli scenę konfrontacji Kaytoo z innymi robotami jego typu w służbie Jego Imperialnej Mości.

 

Natomiast z oficjalnego Databanku na starwars.com mamy nową informację o Jedha:
Jedha to mały pustynny księżyc zmrożony wieczną zimą. Jest ojczyzną jednej z pierwszych cywilizacji, które badały naturę Mocy. Onegdaj była ważnym światem dla Zakonu Jedi, teraz jest świętym miejscem pielgrzymek z całej galaktyki dla tych, którzy szukają duchowego przewodnictwa. Jako że Jedha jest okupowana przez Imperium, jej ulice są areną bitew z rebeliantami.

A sam Donnie Yen wyznaje, że Jedha to miejsce pochodzenia materiałów do budowy mieczy świetlnych (czyżby chodziło o Kyber-kryształy?).

 

Te tajemnice rozwiejemy najpóźniej w grudniu. Tymaczasem zapraszam po inne newsy o tym filmie.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz