Obrazki z Szelmy 1!!!

W przeddzień praktycznie Celebu w Londku (pamiętajcie, aby wieczorem ustawić się w kolejce na następny dzień) mamy małego leaka, czyli wrzucone do netu strony z dziecięcej książeczki Rogue One. Poza ilustracjami mamy tu kilka faktów merytorycznych – wszystkie te tajne informacje do rozwinięcia poniżej:

Spoiler!
Dowiadujemy się, że tropikalna planeta, na orbicie której budowana jest pierwsza Gwiazda Śmierci, nazywa się Scarif. Planeta została poddana rabunkowej eksploatacji, co może tłumaczy ugory widoczne na wielu ostatnich fotosach. Dodatkowo nowe statki:

I news z kategorii ploteczek: bazując na ogłoszeniach castingowych okazuje się, że w filmie pojawi się postać o nazwisku Lyra Erso, która będzie pewnie jakąś krewną Jyn. Rola powędrowała do niejakiej Valene Kane z Irlandii, która zagrała np. w ’71 czy Fading Light:

news_rogueone119

 

Z drobnicy: z przecieków planów produktowych Hot Wheels możemy wysnuć co nieco o statkach z R1, zwłaszcza z zestawów „The Raven vs. X-Wing” i „Snowspeeder (orange) vs. AT-AT Imperial Walker”.

Inne nowiny o tym filmie – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz