Prosto z Pieca (R)

Szalom, Gejmerzy i Gejmerki, przed Wami nowy zeszyt PZP(R)!

Nie wiemy, czy słyszeliście, ale Wiedźmin 3 doczeka się wydania Game of the Year! Sprawa wyszła przypadkiem na jaw dzięki naszym zachodnim sąsiadom, potem potwierdzili ją kolesie z CDP. Daty premiery oficjalnie nie ma, ale na mieście mówi się, że może to być jeszcze przed rokiem szkolnym/kampanią wrześniową. Na więcej info niestety trzeba poczekać…

pzpr91

 

Już teraz za to wiemy, że Nuka World będzie (na szczęście) ostatnim DLCkiem do Fallouta 4. Jeszcze w tym miesiącu możemy spodziewać się dodatku Vault-Tec Workshop, a obecnie giera dostała łatkę, dzięki której nasz robo-lokaj umie wymawiać 300 nowych imion… Dobrze wiedzieć, że w tym biznesie ludzie nadal kierują się priorytetami. Przy okazji, w czwartek na piecyki wychodzi Fallout Shelter, w samą porę na premierę wersji 1.6 z nowymi lokacjami, postaciami itd. Tako rzecze Twitter.

pzpr92

 

Na Internet rzucili pełną wersję filmiku z E3, na którym możemy sobie poobserwować gameplay z Warhammera 40K: Dawn of War III. Misja jest specjalnie skrojona na potrzeby demka i w finalnej wersji raczej jej nie uświadczymy, ale zawsze miło popatrzeć na gigantyczne mechy z bronią wielkości komina fabrycznego:

 

Pamiętacie, jak pisaliśmy o Trials of the Blood Dragon? Giera nie dostała zbyt dobrych ocen, ale w sumie niedługo będzie można za gratis samemu wyrobić sobie o niej zdanie. Już 22 lipca wychodzi bowiem oficjalne demko, ale uwaga – jeśli ukończymy je z dostatecznie dobrym wynikiem, dostaniemy pełną wersję za friko!

pzpr93

 

A na koniec – francuska gierka pt. HK. Ma to być przygodówka SF, w której wcielamy się w… kota. Taki Alley Cat, ale zrimejkowany na nowe kompy. Pod spodem testy graficzne.

news_pzpr93

news_pzpr94
BTW, remake System Shocka, o którym pisaliśmy ostatnio, został ufundowany. Nightdive Studios chcieli 900K USD, mają 950K i jeszcze 17 dni do końca kampanii. Kroi się sukces na miarę Wastelanda 2!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz