Prosto z Pieca (R)

Halo, Gemjerzy, tu Wasz PZP(R)! W tym tygodniu lekka obsuwa, bo wyprzedaż Steamowa trwa w najlepsze i pieniądze na Internet poszły na gry. Ale bez obaw! Zhackowaliśmy Wi-Fi sąsiadowi i przekazujemy, co następuje.

Na początku czerwca zadebiutował wspomniany już kiedyś przez nas Brigador i wygląda na to, że jak na bliżej nieznaną grę „indyjską” radzi sobie bardzo dobrze. Na Steamowej wyprzedaży do trafienia za 18 EUR.

 

Tydzień temu ukazał się DLC do Fallouta 4, pt. Contraptions Workshop. Dzięki niemu w F4 można teraz budować różne konstrukcje logiczne a’la Minecraft. Wcześniej typowo simsowe wstawki, teraz to – robi się nam coraz mniej Fallouta w Falloucie.

pzpr90

 

Też tydzień temu, ale niecały, kolesie ze studia Dennaton rzucili edytor poziomów do Hotline Miami 2. Ponoć współgra z systemem Steam Workshop, więc można liczyć na ładny wysyp mapek. Warto korzystać, bo cena w wyprzedaży spadła do 3,74 EUR.

pzpr91

 

Pamiętacie gierę Shovel Knight? Wychodzi na to, że autorzy – studio Yacht Club – cały czas wypuszczają do niej dodatki i planują kolejne. Niedługo można spodziewać się całych kampanii, a na tę chwilę mamy grywalną postać bossa w głównym wątku.

news_pzpr92

 

Świeży news z krainy Wieśka – w dodatku Krew i Wino CDP ukrył niezłego easter egga, który przez przypadek znalazł jakiś jutuber. Żeby go odszukać samemu, trzeba trochę pokombinować z modami, co niestety dyskwalifikuje naszych konsolowych „braci mniejszych”…

 

Na koniec jeszcze dwie gry, na które poczekamy. Ziomy od „indyjskiego” tytułu Limbo zabrali się za nowy projekt, pt. Inside. Giera jest podobno mega klimatyczna, mroczna i kilka podobnych przymiotników. A wychodzi już jutro, o! Poniżej krótki fragment:

 

Druga gra to Agents of Mayhem, nowy projekt studia Volition, odpowiedzialnego m.in. za serię Saints Row (na dzień dzisiejszy cztery gry plus kilo DLCków). Agenci podobno okupują to samo uniwersum, co SR, ale jak to będzie poskładane – nie wiadomo. Premiera w 2017 r.

 

A na koniec mały bonusik pt. Ubisoft Downgrades – czyli krótka historia z ruchomymi obrazkami, jak to Ubisoft pudruje swoje gierki przed pokazami i co z tego później wychodzi.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz