Frant 1 – rewelacji i fot ciąg dalszy!!!

Kolejny dzień cyklu EW o R1! Zacznijmy od kilku niezłych zdjęć:

Deathtrooperzy szturmują z morza:

news_rogueone98

 

Jyn w przebraniu:

news_rogueone99

 

Krennic knuje przewagę:

news_rogueone100

 

Odpoczynek Baze and Chirruta – w nawiązaniu do Ukrytej fortecy:

news_rogueone101

 

Grom w raju:

news_rogueone102

 

Piekło na Pacyfiku:

news_rogueone103

 

Deathtrooper… z pamperkiem:

news_rogueone104

 

K-2S0:

news_rogueone105

Obsada multi-kulti:

news_rogueone106

I postacie ponownie – w kolorze:

Drugi temat to omówienie głośnych niedawno dokrętek. W kooperacji z Disneyem redakcja pisze, że dokrętki nie są aż tak rozległe jak głoszą hejterzy – głównie dlatego, że wykonano już masę efektów specjalnych do tego, co już było nakręcone wcześniej. Ostatecznie stanęło na 5 tygodniach zdjęć.

Zgodnie z poprzednimi doniesieniami, przy dopiskach i dokrętkach pracują Michael Clayton i Tony Gilroy, podobnie zresztą jak przy Godzilli Edwardsa. Wszyscy zapewniają, że oczywiście są to z góry zaplanowane uzupełnienia i detale, a R1 nadal pozostanie mrocznym filmem wojennym (dodajmy, że zdjęciowiec Greig Fraser ma na swoim koncie Zero Dark Thirty), a zresztą wszystkie filmy „Stories” mają odznaczać się indywidualnym stylem. Aczkolwiek nadal nie wiadomo, np. czy na początku będą żółte napisy. Acha, a muzę robi Alexandre Desplat, więc chyba żółte napisy też mogą sobie darować.

Mamy też kilka dalszych oficjalnych informacji na temat roli Vadera w filmie. Otóż ponoć on i Dyrektor Krennic nienawidzą się nawzajem rywalizując o względy Palpiego, a sam Darth będzie miał dość niewiele czasu antenowego, zwłaszcza że w czasie R1 nie jest jeszcze pierwszoplanową postacią w Imperium (!), robiąc po prostu za osiłka rozwiązującego siłowo problemy. Jego głosem będzie ponownie James Earl Jones, natomiast nie wiadomo, kto go zagrał – prawdopodobnie brytyjski aktor Spencer Wilding.

Ciąg dalszy nastąpi. A inne newsy o tym filmie – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz