Komiksowo

Witamy, nasi drodzy, dziś prezentujemy Wam kilka nowin z dziedziny filmowania komiksów:

 

Captain Marvel

Wreszcie jakieś newsy w temacie Captain Marvel, ale czy dobre? Otóż ponoć główną kandydatką do roli tytułowej jest Brie Larson (Oscar za Room, ale też doświadczenie z Scott Pilgrim vs the World).

Scenariusz piszą Meg LeFauve (Inside Out) i Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy). Kandydatkami na reżysera są rzekomo Emily Carmichael, Jennifer Kent (The Babadook) i Niki Caro (Whale Rider).

Postać Captain Marvelki zadebiutuje prawdopodobnie w pierwszej części Avengers 3.

 

Doctor Strange

Pojawiło się pierwsze zdjęcie LEGO Doctor Strange. Można je uznać za spoilerowe, więc uważajcie:

Spoiler!
news_doctorstrange60

Justice League Dark

Pamiętacie JLD, którego kiedyś miał reżyserować Guillermo Del Toro? Wydaje się, że ostatecznie możemy go zobaczyć, bo ponoć trailer wersji animowanej zamieszczony jest na Blu-rayu The Killing Joke. Co to właściwie oznacza? Nie wiemy.

 

Mandrake

W temacie ekranizacji Mandrake była taka susza, że aż zdążył wylecieć z naszego Statusu Filmów Komiksowych. Teraz jednak okazuje się, że temat odżywa – i to od razu z informacją, kto zagra tytułowego bohatera. A będzie to sam Sacha Baron Cohen.

Za film zabiera się Warner, a za scenariusz i pewnie reżyserię odpowiada Etan Cohen (Get Hard). Mimo, że sam komiks pochodzi z lat ’30 ekranizacja będzie (niestety) osadzona współcześnie. Obawiam się, że będzie zabawnie.

news_mandrake01

 

Suicide Squad

Trochę nowych ciekawych plakatów, okładek, promo grafik i frapujący filmik:

 

The Flash

Reżyserem Flasha został już prawie oficjalnie, zgodnie z przewidywaniami, Rick Famuyiwa – znany z filmów Dope, The Wood, czy Brown Sugar. Zastąpił on Setha Grahame-Smitha, który odszedł z kwietniu z powodu różnic artystycznych (a tak naprawdę – Warner wystraszył się debiutanta). Póki co jednak, scenariusz Grahame-Smitha nadal jest aktualny.

 

Thor: Ragnarok

Jak się okazuje, w Thorze 3 zagra Jeff Goldblum, a konkretnie jako The Grandmaster. Jest to jeden z Elderów, interesuje się grami i hedonizmem:

news_thor305

W innych rolach zagrają Karl Urban, Cate Blanchett i Tessa Thompson.

 

I tyle na dziś. Nasz Status Filmów Komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz